Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te képes lennél fizetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te képes lennél fizetni azért, hogy egy lány veled legyen, kedves legyen veled, ölelgessen, puszit adjon, és úgy viselkedjen veled mint akinek fontos vagy?

Figyelt kérdés
Szexuális kapcsolat nem történne.
2015. máj. 16. 00:11
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
ezzel még keresni se nagyon lányt aki tényleg benne lenne ilyenbe mert ha felhoznám valakinek hülyének tartana kb.
2015. máj. 16. 00:41
 12/38 anonim ***** válasza:

Szerinteem vannak olyan lanyok is akiknel nem kell ezert fizetni mert szivesen megtennek enelkul is..

pl en sem fogadnek el erte pent,de szivesen kedves vagyok barkivel :)

2015. máj. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Azért gondolom van jobb dolog is mint néha napján pátyolgatni egy lelki nyomorék fiatal huszonéves srácot.. :D


Szóval ezt hogy h megtennéd szívesen ezt valahogy nem tudom elképzelni.

2015. máj. 16. 00:59
 14/38 anonim ***** válasza:
Èn sem fogadnèk el pènzt kedveskedésért. Egyèbkènt rengeteg szeretethiànyos emberke van sajnos. Kedves kérdező ha a közelemben laksz én szívesen meg szeretgetnélek. :)
2015. máj. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
igen, a szeretethiány a legnagyobb baj. Azért jó tudni hogy vannak még olyan emberek akik önzetlenek és adnának szeretet annak akinek nem igazán jutott.
2015. máj. 16. 01:05
 16/38 A kérdező kommentje:
Bár ha ingyen adják nem tudom hogy meghálálni se, max hálás tudok lenni szóban vagy érzelmileg azért a boldog percekért amit kaptam miközben szeretgetett.
2015. máj. 16. 01:13
 17/38 anonim ***** válasza:
Mindenki vagyik szeretetre, torodesre csak vannak akik jobban es vannak akik kevesbe. Nem is tom milyen emberekkel lehetsz korulveve... pedig biztosan szeretheto vagy :)
2015. máj. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
nem túl jókkal vagyok sajnos, próbálok én tárgyilagos meg érzelem mentes maradni de nem megy mindig és olyankor nagyon vágyom rá, hogy valaki szeressen vagy megszeretgessek valakit
2015. máj. 16. 01:24
 19/38 A kérdező kommentje:
most pl csak egy dologra vágyom, nem sokára fekszem le és valami hihetetlen módon boldog lennék ha itt lenne velem valaki aki kedves velem és a mellkasára hajthatom a fejem.
2015. máj. 16. 01:28
 20/38 Interferencia ***** válasza:
Nem, sokra megyek azzal, ha egy idegen ölelget.
2015. máj. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!