Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te képes lennél fizetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te képes lennél fizetni azért, hogy egy lány veled legyen, kedves legyen veled, ölelgessen, puszit adjon, és úgy viselkedjen veled mint akinek fontos vagy?

Figyelt kérdés
Szexuális kapcsolat nem történne.
2015. máj. 16. 00:11
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Láttam már öleléskur-vákat interneten (Amerikában talán), pénzért megsimogatják a fejed...
2015. máj. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Nem.


Nincs rá szükségem, meg tudom oldani a dolgot. Nem fizetek. Ne azért legyen velem... Eddig nem volt panasz.


Volt jópár 10/10 csaj, akit meghúztam, legalábbis nekem 10/10, ez nem került nekem pénzbe, legalábbis nem úgy...


Másban utazok. Ezek az élmények! Tudom, hogy jópár exem soha nem fogja elfelejteni azokat, amiket együtt éltünk át, még ha ez is volt a "válóok"...


Egy adrenalinfüggő válasza.

2015. máj. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Nálam nem a külsőn van a hangsúly, hanem azon hogy szimpatikus legyen, megbízzak benne, kedves legyen.
2015. máj. 16. 01:57
 24/38 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagyok,kedves is,ingyen megölelek mindenkit ha ezen műlik.
2015. máj. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
46%

"ahha, szóval alja dolog ha valaki törődésre vágyik.

Gratulálok a kommentedhez."


Fizetni azért, hogy valaki eljátssza neked azt, hogy szeret? Próbálj már meg mondatot értelmezni.. Az eszedért már biztos nem fognak "szeretni"..

2015. máj. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyet egy szóval kilehetne fejezni: Szánalmas
2015. máj. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

nem.

a dugás érdekel,a teste meg a kéjenckedés ha ilyesmi csajhoz megyek néhanapján.

2015. máj. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen szakma, pszichologusoknak hivjak oket. Penzert meghallgat, megerto, odafigyel.
2015. máj. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 Gabipasika válasza:

Szeretet és szex hiányos lányok írjatok, ingyen vállalok mindent :D


32/F


Komolyan

2015. máj. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Ha így fogalmazod, tényleg szánni valóan hangzik. De ha belegondolsz, hogy legtöbbeknek teljesen természetes, hogy a "férfi dolga" fizetni egy közös, mindkét félnek kellemes randevún, hogy ha kölcsönös hozzáállást említesz és fele-fele fizetést, egyből te vagy a kicsinyes, ingyenélő, pitiáner stb., vagy az egész gyerektartás, a válás utáni vagyon felezés független attól, ki mennyit tett bele...


Férfi vagy, tehát mindenképpen fizetned kell. Egyenlőség sosem lesz. Lepontozni meg lehet, nem számít és nem cáfol.

2015. máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!