Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te képes lennél fizetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te képes lennél fizetni azért, hogy egy lány veled legyen, kedves legyen veled, ölelgessen, puszit adjon, és úgy viselkedjen veled mint akinek fontos vagy?

Figyelt kérdés
Szexuális kapcsolat nem történne.
2015. máj. 16. 00:11
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
a szex ugyan az lenne te "okoska" hiszen ha a szexért fizetsz az akkor ugyanúgy szánalmas.
2015. máj. 16. 09:58
 32/38 anonim ***** válasza:

"a szex ugyan az lenne te "okoska" hiszen ha a szexért fizetsz az akkor ugyanúgy szánalmas."


Az még mindig elfogadottabb, mint azért fizetni, hogy valaki eljátssza neked azt, hogy te vagy az élete értelme, a szerelme.. stb.

2015. máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi bajom az olyan emberekkel, akik fizetnek fizikai vagy lelki szolgáltatásokért. Mindenki máshonnan jött, más dolgok érték az életben, lehet, hogy valaki biztos családi háttérrel rendelkezik, kiskorától kezdve a mély vízbe dobták, így egy határozott, jó kiállású ember lett belőle. De van, aki a szöges ellentétét kapta: olyan helyzeteket, ami miatt visszahúzódóbb, kevés közeli barátra lelt stb.


Tehát szerintem az, ha valaki a szexért fizet vagy a törődésért egy ágról ered, mindkét "típusnak" általában az a háttere, hogy valami negatívum miatt nem olyan egyszerűen tudnak másik emberhez közel kerülni. Sokan reklámozták, hogy ők csak szexért fizetnének/fizettek, nos valljuk be, egy átlag ember azért nem vesz igénybe ilyesmit, csak az, akiben vagy gátlás, vagy valamilyen zavaró tényező lép fel (ez alatt akár külső tényezőt is értek). Nagyon kis mértékben vannak azok, akik csak a kíváncsiságból "próbálják ki".


Tehát aki szexért fizetett, az kicsit sem több annál, aki ilyen lelki vigaszt akar kapni.

2015. máj. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
A lelki vigasz legalább segít, ha elfelejted hogy fizettél érte, egy prostival való szex na hát az valóban csodás lehet -.-
2015. máj. 16. 12:40
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként bevállalnám, hogy kedveskedek a pasinak, beszélgetek vele, bár nem puszilgatnám és abszolút baráti síkon tartanám az egész látszatát. Viszont a pasi részéről ez egy hatalmas önámítás/becsapás, mert pénzért vesz látszat szeretetet, de igazit nem kap. Én könnyen túllépnék rajtad, de te képes lennél-e a realitás talaján ülni és nem "beleszeretni" ebbe a tévképzetbe?
2015. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Én ?


Persze. Mármint ha mégse az az én bajom, nem zaklatnám a lányt meg semmi ilyen. Tudnám persze, hogy pénzért van meg nem igazi, de ezt valahogy próbálnám elfelejteni, és akkor szinte olyan lenne mintha tényleg szeretnének. Legalább arra az egy órára is ilyen félig meddig boldogság lenne még ha csak álca is az egész.

2015. máj. 16. 13:04
 37/38 A kérdező kommentje:
amúgy meg tök mindegy hogy így szenvedek vagy mert szerelmes vagyok.
2015. máj. 16. 13:21
 38/38 anonim ***** válasza:
Valami hasonlóra volt is példa. Bár az kicsit más volt, de lényeg, szexuális dolog nem történt és nem is akartam.
2015. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!