Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a páromnak vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak vagy ne?

Figyelt kérdés

A nővérem "csúfolja" a páromat. Gilisztásnak vagy gelesztásnak hívja, mert szerinte vékony. Pedig teljesen normális súlyba van. Előtte soha nem mondaná így, de velem mindig így beszél róla: "Na és miújság a gelesztással?" Ezeket mindig negatív, lenéző hangnem kérdezi persze.


Pedig a párom soha semmit nem ártott neki, nem is szokta gúnyolni.


Már kértem is, meg is beszéltem vele (már sírtam is emiatt többször) hogy NE hívja így, de nem tud leszokni róla. De mégis benne van a rosszindulat....


Elmondjam ezt a páromnak vagy ne? Vagy mit lehet ezzel kezdeni? Már kezdem megutálni a saját testvéremet emiatt..


21L


2015. máj. 16. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Rúgd szájba a tesódat.


Akkor majd befejezi és bocsánatot kér amiért ilyen hülye volt.

2015. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 To7ka ***** válasza:

Vagy féltékeny, és kifejezetten tetszik neki a párod, vagy ilyen kis rendes testvér, aki szeret cukkolni (és ha még sírsz is miatta, eredménye is van).

Ne törődj vele!:) Ne válaszolj neki ha így hívja, vagy ne vedd észre, hogy ezt a jelzőt használta rá. Ha nincs eredménye az ilyen gyerekes piszkálódásnak, túllépsz rajta, sőt lenézed, kijelented teljesen nyugodt hangon, hogy gyerekes és szánalmas, de Téged nem érdekel mondogassa ha ettől nagyobb embernek érzi magát, esetleg visszaszólsz, hogy mert az ő pasija hol van? Gelesztákat gyűjtöget a tóparton, ezért nincs mellette soha? Vagy ennyire bejön neki a Te pasid, hogy becézgeti is? Legyél már 21 évesen nagylány!! :P

2015. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne mond el és azt tudom tanácsolni hogy amikor ezt mondja ne látszódjon rajtad az idegeskedés. Legyél nyugodt, majd csak leáll róla...vagy pedig mivel sejtem ő sem tökéletes és nem most lépett ki a playboy magazinból ezért vissza is vághatsz. Bár akkor le süllyedsz a szintjére de legalább szembesítheted :)
2015. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a nővéred csak irigykedik, hogy neked van barátod. Próbáld meg figyelmen kívül hagyni, mert valószínűleg pont azért csinálja, mert látja rajtad, hogy ez neked rosszul esik. Ha végképp nem hagyja abba, akkor mondd meg neki, hogy kaparjon ő is össze magának egy pasit, mert kielégületlen.
2015. máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha én lennék a párod és nekem mondanád, biztos vita lenne belőle.

Ne mond neki...csak megcsinálod a haragot, vitát.

2015. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mond meg a nővérednek, hogy állítsa le magát...
2015. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!