Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rátok is ilyen hatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rátok is ilyen hatással lenne, ha a párotok egyszer elmenne?

Figyelt kérdés

Van egy távolabbi rokonom, akinek már elég régen, úgy 7-8 éve rákban elment a vőlegénye. 17 éves koruk óta együtt voltak, ő most 31 éves. Mikor meghalt, őt nagyon megviselte, rengeteget sírt stb., ez érthető, és még azóta sem volt senkije, nem is jár már egyáltalán ismerkedni.

Mikor találkozunk vele valami nagyobb családi összejövetelen, akkor mindig elgondolkodtat az ő helyzete.

A ti párotok, akikkel legalább 5 évig már együtt éltek már, és nem szakítanátok, hanem egy betegség, baleset stb. választana szét titeket, ti később próbálnátok újra párt találni, vagy nektek sem menne?

Tudom, hogy ezt így nem lehet tudni, de mégis, mit gondoltok magatokról, szerintetek mit tennétek egy ilyen helyzetben?



2015. máj. 17. 11:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nehéz kérdés. Lehet, hogy én sem tudnék tovább lépni, eléggé rosszul vagyok összerakva ezen a téren...
2015. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az én párom meghalt, bár kicsit másabbak voltak a körülmények. Nem érzem azt, hogy valaha bárkit is annyira tudnék szeretni, senki sem kap többé olyan fontos szerepet az életemben mint Ő kapott.

Azt hittem beleőrülök, de szerencsére máshogy alakult. Akkor jöttem rá, milyen erős vagyok és mekkora önfegyelemmel rendelkezem. Sokat változtam, annyi biztos.

Egy idő után szorosabbra fűződött a kapcsolatom egy régi ismerősömmel, viszont szerelmes nem tudok lenni és úgy gondolom, soha többé nem lesz új párom.

2015. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!