Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az hogy egyszer nagyon jó a barátnőmmel a szex máskor meg szinte alig érzek valamit?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 21:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ezekre én is gondoltam.A szex nagyon sok dologtól függ de mivel pesszimista típus vagyok ezért rögtön a legrosszabbra gondoltam


A megcsalásos dologról meg annyit hogy természetesen vannak olyanok akik nem csalják meg a párjukat.De nem azért mert az rajtuk múlott hanem azért mert úgy alakult az életük hogy ne álljon fenn egy megcsalás lehetősége


Példa: Az illető dolgozik egy munkahelyen.A kolléganővel szívesen megcsalná a feleségét de mivel nem mer kezdeményezni és a kolléganő se hajt rá ezért semmi sem fog történni köztük,így gyakorlatilag hűséges marad az illető


Azért köszönöm a válaszod 10-es.Szeretnék sok véleményt olvasni erről de sajnos eddig nem sokan írtak pedig mindenkinek a véleményére kíváncsi vagyok

2015. máj. 17. 21:54
 12/17 anonim ***** válasza:

10es vagyok.


Szerintem csak a gyenge jellemek olyanok, hogy azért nem csalják meg a párjukat, mert nincs rá lehetősége. Ha a titkárnő Julcsi rámászik a barátomra munkaidőben, de ő lerázza, na, az hűség. És volt már rá példa, nem is egyszer, hogy munkatársnő ráhajtott, mégis ellenállt. És velem is ugyanígy. A hűség döntés kérdése, nem egy midnenképpen bekövetkező szükségszerűség. Ha te így gondolod, akkor eléggé sajnállak, és mindemellett őszintén nem értem, bizalom és részedről őszinte hűség nélkül mégis hogy akarsz te jól működő kapcsolatot.

2015. máj. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azért mert a ciklus során folyamatosan változik a hüvely.. Mind a nedvessége, rugalmassaga stb.. Én nőként is mindig másképp érzek, van amikor jobban, van amikor kevésbe, és már azt is tudom mikor hogyan...és nem függ össze hogy aznap voltunk-e már korábban egyupütt vagy sem..max 1-2 órán belül
2015. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ui


Ha nem bízol a barátnődben, akkor minek vagy vele?

Elég nagy szemétség..(legalább annyira, mint a megcsalás)

13.

2015. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14-es!


Csak a naiv, átverhető gyökerek bíznak. Épeszű ember nem bízik.

2021. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15

A kérdés 6 èves


Mèg mindig bízom azóta is a férjemben, közben lett 2 gyerek is..


Szerintem pedig bizalom nélkül nem érdemes élni

2021. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16-os!


Te bajod.


Azért írod ezt, mert a homokba akarod dugni a fejedet.

2021. júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!