Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyembe? Mindig is egy szűz barátnőt szerettem volna, mert én is az voltam, és más után nem tudom annyira. és ez volt egy nagy vágyam.

Figyelt kérdés
Összejöttem jelenlegi barátnőmmel, akit régebben többen megerőszakoltak, és ő úgy vesztette el, de ő magától senkivel. És én ezt nem tudom könnyen elfogadni, és mindig ott van előttem. Ti mit csinálnátok a helyembe hogy nekem se legyen ilyen, és neki se legyen kellemetlen
2015. máj. 19. 10:32
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
0%

hát persze,hogy csak nekem írta le mivel én voltam az egyetlen,aki észrevette a kiszolgáltatott/megerőszakolt lány helyzetét és ezt szem előtt tartva próbáltam segítséget nyújtani a kérdezőnek és nem a kérdező be nem teljesült vágyálmaival foglalkoztam és mivel már találkoztam hasonló lánnyal/párokkal így van némi rálátásom a dolgokra egyes okoskodó fröcsögő emberekkel szemben.

ha nem tudsz segíteni ne rúgj bele a szerencsétlenbe

látod te még mindig azon vagy fennakadva,hogy mit írt , nem látod és nem is akarsz rálátást közelebbről a helyzetükre.

2015. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

"látod te még mindig azon vagy fennakadva,hogy mit írt"


Csak azt tudjuk, amit írt.

2015. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
31: Nézd már meg a 20-as és 23as kommented. Szerinted miért fröcsögök te droid? Olvasd el a leírást, értelmezd. Miért ne lennék fennakadva azon mit írt, a kérdés leírásában is csak magával foglalkozik, nem a szerencsétlen lánnyal, már pedig nem írta le mi a baja csak azt hogy a barátnője nem szűz és ez fáj neki.... Értelmezd!! Nem azt írta, hogy baj van, mert a lánynak nem sikerült túllépnie a fájdalmas emlékein, és nem azt kérdezte hogyan segíthet a lányon! Hello root!
2015. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
persze,mert még csak érdeklődés szintjén sem kérdeztetek rá részletesebben a történtekre,könnyebb egyből belerúgni
2015. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
34: Mert felháborító a kérdés és a leírása, ennyi.
2015. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

én segíteni vagyok itt nem informatika szakos tizen huszonéves okostojásokkal vitatkozni, ha eddig nem tűnt volna fel nem a kérdezőt védem,hanem segíteni próbáltam neki

nincs jogom elítélni senkit, egy kérdés alapján sem,ahogy nektek sincs.

2015. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
34: Honnan veszed, hogy informatikusok vagyunk? :( van jogod elítélni bárkit is a kommentjei alapján, főleg akkor ha azok félreértés miatt történik? De látom még mindig nem sikerült felfognod. Szia
2015. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

root,droid etc.

egyébként látom,te csak kötekedni jársz ide, ahelyett,hogy segítenél , nem baj majd egyszer remélhetőleg kinövöd ezt a kötekedős stílust

2015. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
53%
Véleményt formálni jogom van, és bárkit elítélnem. :) Nem, egyébként gépész végzettségem van. :) nem válaszoltál a kérdésemre barátocskám. Gondold át mit írt az igen tisztelt publikumnak. Menj tvzz te lumpenproli. Hello!
2015. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
0%

látom nagyra vagy a sz.ros gépész végzettségeddel , egyébként ki kérdezte,te rideg sötét lelkű vadparaszt

na tapsikoljál el innen :)

2015. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!