Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyembe? Mindig is egy szűz barátnőt szerettem volna, mert én is az voltam, és más után nem tudom annyira. és ez volt egy nagy vágyam.

Figyelt kérdés
Összejöttem jelenlegi barátnőmmel, akit régebben többen megerőszakoltak, és ő úgy vesztette el, de ő magától senkivel. És én ezt nem tudom könnyen elfogadni, és mindig ott van előttem. Ti mit csinálnátok a helyembe hogy nekem se legyen ilyen, és neki se legyen kellemetlen
2015. máj. 19. 10:32
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Kérdező gratulálok! Te egy nagyon jó ember vagy! Taps!
2015. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. máj. 19. 11:35
 13/42 anonim ***** válasza:
91%
12: Igazából undorító vagy! Nem is értem hogyan lehet neked párod. Te nem becsülöd meg azt a lányt...
2015. máj. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak az egynek aki tudott segíteni, és tudja a szituációt, és nem lehord mindenkit mindennek!
2015. máj. 19. 11:41
 15/42 anonim ***** válasza:
ha szereted, akkor támogasd, ha nem, akkor meg ne játssz vele... még 1 szörnyűség lesz az életében, ha elhagyod. Ne húzd tovább a dolgokat, annál rosszabb...
2015. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
97%

Ne legyél ilyen gyerekes, hogy ha te szűz voltál, a barátnőd is legyen az.


Szűz vagyok, és ha bárkinek is pozitívum lenne ez, azzal nem jönnék össze, mert nem tartom értéknek, vagy "ajándéknak".


És basszus, olvasd már el, amit írsz? Kellemetlen? Őt megerőszakolták, ejj, de kellemetlen, így nem tudod érintetlen punciba dugni a pötsöd... gondolkozzál már el, ember. Szereted ezt a lányt? Mert nagyon nem úgy tűnik.

2015. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
93%
Előttem kommentelők félre értettek vmit, nem többször hanem TÖBBEN vagyis egy alkalommal több személy is megerőszakolta!! Kérdező engem hál'Istennek nem tudtak megerőszakolni de meg akarták tenni nekem ez is nagy trauma volt és nagyon sok idő kellett míg sikerült túltenni magam rajta, még azt se engedtem h vki megcsókoljon. Majdnem 10 év kellett ahhoz h meg tudjak bízni vkiben... tehát megértem a barátnődet. Ő bízik benned, ezt vedd megtiszteltetésnek! De ha te így nem tudsz vele élni azt mondd el neki minél hamarabb!
2015. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
91%
14: Egyáltalán feltudod fogni miről beszélsz??? Megerőszakolták, és te emiatt undorodsz tőle! Gratulálok! Szánalmas vagy.
2015. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
94%

Szomszédomat is meg erőszakoltál pár éve,és nem prosti volt! Discoba volt,normálisanfelöltözve,valamit kevertek a piájába és 3-an erőszakolták meg!

Attól h valakivel előfordul nem jelenti azt h prosti!

Hozzáteszem,anno táborba 6-8évesen engem is majdnem megerőszakoltak..körbefogott 5-6 srác(Nálam idősebbek),és tépték le a ruhámat,csak 1 srác aki melletünk lakott 1 másik épületbe közbeszólt,így nem történt meg a dolog..köszönhetően neki!! És nem öltöztem miniszoknyába, tűsarokba...

2015. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
41%

a kérdező nem akart rosszat, nekem leírta a történetet, részben így már érthető a sztori, én szexuálpszichológust ajánlottam neki , illetve,hogy feljelentést tegyen vagy tesznek helyette hivatalból valamint segítsen a barátnőnek feldolgozni a traumát

nagyon sokan csak kötözködni járnak ide és nem látják át,hogy nem lehordani kell,hanem segíteni tanácsokkal.

2015. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!