Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy anyám pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy anyám pasija megfenyegetett, és kezet is emelt rám, de ő ezek ellenére is vele maradt, sőt, őt védte?

Figyelt kérdés

Anyám azzal védekezett, hogy ő szólt, hogy ilyen, úgyhogy ne provokáljuk, én nem fogadtam meg, így jártam. És tudjátok mi volt az a nagy provokálás? Az, hogy nem hagytam, hogy parancsolgasson nekem, és nem tettem azt, amit ő mondott. És elkezdett vitatkozni, lehordott engem mined k*rvának, aztán mondta, hogy vigyázzak, mert egyszer agyon ver. És erre mondta, hhogy miért, így próbálod bizonyítani azt, hogy férfi vagy? Ennyit mondtam. Ő meg felpofozott.

Apát fölhívtam sírva, ő szó szerint tombolt, mikor ezt meghallotta, föl is akarta keresni azt az embert, de nem engedtem, nem akartam, hogy miattam olyat tegyen, amit később megbán.


Vagy csak én várok túl sokat anyámtól? Ti is a párotok mellé álltatok volna egy családtagotokkal szemben?

L/20


2015. máj. 19. 20:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
8! Igen tudom, hogy nem normális, de olyan sokat olvastam itt is, hogy van, mikor a lány provokálja ki, hogy a pasi megüsse, és sokan védték a pasit, hogy még jó, hogy elvesztette az önuralmát, meg ilyenek. Azért bizonytalanodtam el.
2015. máj. 19. 20:37
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy ő ment át hozzád, és ott ütött meg? És még nekik állt feljebb? Anyukádnak szakemberre lenne szüksége. Szerintem keress meg egy családvédő szervezetet / bántalmazott nőket védő szervezetet a környékeden, beszélj velük, ők szerintem tudják, hogy hogyan kell beszélni valakivel, aki ilyen helyzetben van, csak nem akarja belátni.
2015. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
10! Annyi volt a szitu, hogy ő azt mondta, adjuk el a házat (amibe anyám és én lakunk-vagyis mostmár csak én), és a pénzből vegyünk egy újat, de ővé legyen a haszonélvezeti jog. Röviden ennyi. Nincs az a hülye aki ebbe belemenne, anyámon kívül, szóval mondtam, hogy szó sem lehet róla. Erre ideges lett, és kiabálni kezdett, mocskolódott, és a többit meg már leírtam.
2015. máj. 19. 20:45
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező én is ütöttem meg már meg nőt , pontosabban szedtem le magamról , nem vagyok rá büszke,de az életem forgott kockán , kiakart lökni az autók elé mérgében én meg épp a padkán álltam na mindegy

szóval a te eseted más, nem kell attól félned,hogy jogosan ütött meg ,mert nem volt az.

2015. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Hello, itt megint 10! :)

Teljesen egyetértek veled, nincs olyan hülye, aki ebbe belemenne... illetve, sajnos van :(

Nem volt jogos a pofon.

2015. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ha a pasi akart lenni a haszonélvező, akkor az övé lenne a ház. Ha anyukád szakít vele, mentek az utcára...


Fontos: MINDIG legyen saját házad, ami nem a párodé! Mindenkinek legyen saját háza, és közös házuk is.

2015. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, ezzel tisztában vagyok, ezért is nem akartam belemenni. Az első dolga lett volna kitenni onnan engem, aztán meg még lehet, hogy anyámat is...
2015. máj. 19. 21:44
 18/20 anonim ***** válasza:

anyád a kezében van,ráadásul sajnálni sincs miért,mert ő választása,elfogadta ilyennek :) ez az ő élete,te már nagykorú vagy,sok közöd nincs semmihez.


magaddal foglalkozz és kerüld,mert tényleg agyonver,anyád meg végig nézi páholyból :D

2015. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nem sajnálom. Annyiszor próbáltam már beszélni vele, de a vége mindig az lett, hogy én nem örülök az ő boldogságának, nekem úgy sem lenne jó senki, legyen az bárki. Föladtam. Majd ha egyszer belátja és rájön kit is választott maga mellé, az ajtóm nyitva áll előtte. Viszont én nem keresem őt, azok után, amiket mondott és tett.


És köszönöm a válaszokat, most kicsit megnyugodtam, hogy nem én provokáltam ki.

2015. máj. 19. 22:05
 20/20 anonim ***** válasza:

Itt 10 és 15. :)

Nagyon érett módon gondolkozol. Drukkolunk neked!

2015. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!