Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyire taszít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire taszít benneteket egy 1-10es skálán a műmell? 25L

Figyelt kérdés

Mondjuk egy kisebb "természetesebb" forma.



A kérdés magáért beszél.

Az 1-a legtaszítóbb, 10- pedig a kicsit sem taszít.


2015. máj. 19. 22:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

9#

Inkább egy félévesé. :D

2015. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, szóval 10
2015. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Én betegesen alkalmazkodó típus vagyok, ezért semennyire. :)


Ezért kérdezem meg mindig mások véleményét. A dolog lényege annyi, hogy a köldökömnél lóg a mellem 60 kiló fogyás után. Gondolkodom az implantátumban, de nem tudom, hogy ez menyire taszító a másik fél számára.

2015. máj. 19. 22:24
 14/30 anonim ***** válasza:
9es: 32A vagy 70A (méretezés függő). A hölgy amúgy 30 éves volt ezzel a mérettel :)
2015. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, igaz én nő vagyok (kíváncsiságból tévedtem ide) de ha ennyire meg van ereszkedve, akkor nem kell bele implantátum így azért természetes marad, mivel a sajátod. Felvarrva. (vagy mit csinálnak vele...)
2015. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van. Első körben egy orvossal beszélj, hogy mik egyáltalán a lehetőségeid, utána tervezgesd, hogy melyiket választod (itt elég kevés az egy főre jutó plasztikai sebészek száma :))
2015. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Ha nem kerül bele implantátum, akkor szerintem nem gáz, ha az a baj, hogy lóg fogyás miatt, és "csak" felvarrják, az még oké is lehet.
2015. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem maga az implantátum zavar, hanem a másik fél gondolkodásmódja ezzel kapcsolatban. Ezért is vannak olyan helyzetek, amikor el tudnám fogadni maradéktalanul a dolgot. Ha egy nagyon súlyos állapoton szeretnél vele javítani, hogy jobban érezd magad a testedben, akkor természetesen nem vonnám kérdőre a döntésed, viszont éreztetném veled, hogy nekem úgy is tetszel, amilyen jelenleg is vagy.
2015. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha nem túl nagy (a testi arányokhoz képest), akkor semennyire.

Ha túlzásba viszi az illető és már, gerincproblémákat okoz, akkor már nagyon zavaró tud lenni.

2015. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ha nem valami betegség, mondjuk mellrák miatt lecsonkult eredeti kiegészítésére van, hanem mert elégedetlen volt ő vagy épp az előző pasija, akkor maximálisan.
2015. máj. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!