Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg félre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg félre érthető amit írtam?

Figyelt kérdés

A páromnak ezt írtam:

" már a tied vagyok senki sem kap meg többé nem hagylak el sohsem hozzád tartozok "

Nekem ő az első és ezt ő is tudja viszont miután ezt írtam neki ő ezt úgy érti hogy előtte akkor biztos volt már valaki és ezzel el szóltam magam. Pedig én ezt úgy értettem hogy vele vagyok és nem kell soha senki más mert csak vele akarok lenni. Neki van igaza tényleg úgy lehet értelmezni ahogy ő?



2015. máj. 22. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A "többé" szó miatt félreérthető, de a te párod, mondd meg neki az igazat.
2015. máj. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van, a "többé" szó valóban félreérthető.

Meg a "senki sem kap meg" is egy olyan nekem, hogy senki, tehát a párod sem, mert ugye a senkibe ő is beletartozik.

2015. máj. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha mast akarunk belelatni, akkor igen, felreertheto. De ha tudja, vagy legalabbis mondtad neki, hogy soha nem volt elotte senkid, akkor arra tippelek, hogy ferfi vagy, mert egy ilyen szovegbol ellenkezo hatterinfokkal csak egy no kepes azt leszurni, hogy elszoltad magad :)
2015. máj. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 omba ***** válasza:

Bele lehet magyarázni, de miért?

és ha előtte lett volna valakid, akkor mi van?

2015. máj. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat utolsó 20/L vagyok :)
2015. máj. 22. 08:28
 6/9 A kérdező kommentje:
Vagyis utolsó előtti :) le maradt az előtti szó
2015. máj. 22. 08:29
 7/9 anonim ***** válasza:

azért mégiscsak igazuk van a nyelvtannáciknak ... a mondatodból hiányzik egy vessző, így kétértelmű:


1 " már a tied vagyok senki sem kap meg többé, nem hagylak el sohsem, hozzád tartozok " - ez a hoppá változat, és ő így olvasta


2 " már a tied vagyok senki sem kap meg, többé nem hagylak el sohsem, hozzád tartozok " - ez pedig amit te akartál mondani

2015. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te vagy a lány? Akkor nem kellett volna ilyeneket írni, egy fiúnak kell ilyet írni egy lánynak.!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omba ***** válasza:

8-as, az mire való tanács, hogy mint nem kellett volna... már túl vagyunk a dolgon!

Azzal se értek egyet, hogy egy lánynak nem kell ilyet írni, bármely szerelemes ember írhat ilyet...


A kérdező pasija viszont eléggé önértékelési zavarokkal küzd, hogy egy ilyen kedves vallomást is képes a negatív módon értelmezni

2015. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!