Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jönnek azzal, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek azzal, hogy a nőknek a férfiak a felső 10-20%-a jön be, miért nem értik meg, hogy nem mindenkinek jön be ugyanaz?

Figyelt kérdés
Sokan nem gondolnak arra, hogy mindenkinek megvan a saját zsánere, mert ha úgy lenne ahogy egyesek látják, akkor nem lennénk 7 milliárdan, de lehet 7 millióan se. Ha egy férfi vagy nő nem akar minden jöttmenttel viszonyt, akkor azok már ennyire felszínesek lennének? Az is baj, hogyha valaki igényes? Épp az a normális aki megválogatja, hogy kivel akar együtt lenni, kit akar szeretni, kivel akar szeretkezni, minthogy nem tetszik, és szánalomból összejönni valakivel.
2015. máj. 22. 10:15
1 2 3
 11/30 Mumusan ***** válasza:
27%
Pl NEM a pénz. Olyan hobbik is vannak amik a legtöbb nőnek bejönnek. Pl a motoros pasi mindig csajjal mennek találkozóra, akármilyenek is. A nők döglenek a bőrszerkóért :)
2015. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Állandóan ezekkel szélsőséges náci evolúciós példákkal jöttök, mintsem magatokba néznétek és rájönnétek arra, hogy hol hibáztatok, ehelyett olvassátok a szemetebbnél szemetebb cikkeket és mérgezitek az elméteket. Valójában ti vagytok a felszínesek, mert állandóan a külsőtökkel jöttök és itt mutatkozik meg az, hogy semmilyen értéketek nincs, mert leragadtok ezen a szinten, mint pénz, izom. Ha annyira szar a külsőtök, akkor mozogjatok többet, sportoljatok, edzetek és ne lustálkodjatok. Nekem bevált többen mondják, hogy mennyivel jobban nézek ki és hogy ehez kellett kitartás, de mondom ez önmagában semmit se ér, ha nincs rendes önképetek
2015. máj. 22. 11:25
 13/30 anonim ***** válasza:
75%
A beszed es a valosag kozt hatalmas árkok huzodnak. Ez egy dolog, amit irsz, de a statisztika nem ezt mutatja. Az a jellemzo, hogy mondjuk van 10 top csavo egy 80 fos tarsasagban, akkor az osszes no ezt a 10 topcsavot akarja, masik 70 le van szarva.:)))
2015. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Mumusan ***** válasza:
56%
Ez a statisztika nem ér semmit. Ahol több nő van, ott húzzák egymást, hatással vannak egymásra. Teljesen más a helyzet egy fős felállásnál.
2015. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
76%
Miért bűn, ha a nő válogatós, és miért nem, ha a férfi az?
2015. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
19%
Naná, hogy a felső 10-20% jön be, mindenkinek az kell, még akkor is, ha a többi nőnek nem ők a felső 10-20%. És nem adom le a igényeimet, függetlenül attól, hogy csúnya vagyok, kövér vagyok, stb. Nekem akkor is a legjobb kell, és meg is kaptam. Ráadásul ő azt gondolja, hogy én is a felső 10-20%-ba tartozom.. Csak tudnám, hogy a barátnőim miért érzik úgy, hogy megtalálták a tökéletes Nagy Ő-t, miközben olyan pasikkal vannak, akik legjobb indulattal is csak átlagosnak mondhatók, ha nem rondának, és tele vannak rossz tulajdonságokkal..
2015. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
72%
Van valami a dologban, ugyanis itt is számtalan olyan kérdést olvastam már, hogy egy átlagos külsejű, nagyon visszahúzódó lány is a legmenőbb pasit akarja megkapni. Egyébként meg ez szerintem ösztönös dolog, nem kell ehhez társaságban lenni, a többség a lehető legjobbat akarja elérni. Nincs ezzel semmi gond, ha tudja viszonozni is az elvárásokat. Meg hát attól is függ ez az egész, hogy valaki őszinte-e, vagy csak hirdeti, hogy neki nem számít a külső, a jól fizető állás, a népszerűség stb. egy férfinál, de közben meg segget csinál a szájából. Egyáltalán nem mindegy.
2015. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
62%
kérdező, vegyél egy átlagos pasiról képet, aztán regisztrálj egy társkeresőn pasiként, és kezdj el irogatni, jó? Mindent meg fogsz érteni
2015. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
38%
A társkereső oldal nem a valóság. Ne keverjük ide.
2015. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
65%
#19 akkor mégis mi az, ha nem a valóság?
2015. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!