Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi? Miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Van egy férfi egy éve barátság extrákkal kapcsolatban vagyunk, nagyon jól kijövünk a szexen kívül is állandóan közös programokat csinálunk....múltkor mondta, hogy lefog feküdni egy másik nővel, nekem ez nagyon rosszul esett így megelőztem és egy nappal előtte lefeküdtem mással ő meg másnap...aztán eldöntöttem, hogy kerülöm és soha többet semmi vele én szeretem és ezt nem tudom neki megbocsájtani így elkerülöm...majd egy nap nem terveztük véletlen összefutottunk ez két héttel utánna volt miután már kerültem...de aznap olyan máshogy vislkedett velem ölelgetett, puszilgatott amit nem szokott és még mondta is, hogy megszeretett és hiányoztam neki, aztán megint szex lett a vége....de most mindig attól rettegek, hogy mikor fog megint mással lefeküdni tudom, hogy nem vagyunk együtt de így miért kell húznunk egymást? Mi értelme ennek az egésznek? Utolsó szexbe éreztem, hogy ő is több érzelmet adott bele mint eddig...

Mit kéne tennem szerintetek?


2015. máj. 22. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele,hogy te mit érzel..mondja el Ő is és ha kölcsönös akkor tudod a választ :)
2015. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, hogy vagy magasabb szintre léptetitek ezt a kapcsolatot, vagy váljon szét az utatok, mert így szenvedni fogsz, hisz a leírtakból már nem elég neked a barátság extrákkal téma.
2015. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És te megelőzted lefeküdtél mással :D Bas zod ha szeretnéd nem feküdtél volna össze egy másikkal. De tapsold meg magadat, majd ezt a gyerekeidnek is mond el tuti büszkék lesznek rád :)
2015. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tisztázni kell vele a dolgokat. Meg kell beszélni, hogy mit várotok el egymástól. Csak így mukodhet a dolog. A pasiknak egyenesen meg kell mondani, hogy mit gondolsz, mit érzel stb.
2015. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Miért csinálja ezt velem?"

Mert veled meg lehet csinálni. Nem elég, hogy semmibe vesz és csak üríteni használ, de még cinikusan a pofádba vágja, hogy még szexbabaként sem vagy valami fontos neki, mert mást is felhúzott a farkára. Így aztán te visszacsúsztál huszadrangú kis szajha szintjére az ő szemében. Ezek után te még lefekszel vele és elolvadsz a szokásos "szeretlek" varázsszótól, amivel minden hülye liba lábaköze megnyílik. Csak egy kérdést tegyél fel magadnak: ha valóban megszeretett volna, akkor miért nem vagytok együtt? Egyszerűen csak hiányzik neki az állandó ingyenpunci, ennyiről van szó. Attól még kúrni fog másokkal is, legfeljebb ezentúl nem meséli el neked.

2015. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!