Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? Részletek alább.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehet? Részletek alább.

Figyelt kérdés

Kereskedelemben dolgozom, papírmunka, de kis cég, így mindenki mindent csinál, így alkalomadtán nekem is kell árut kiszállítani.

Decemberben több új ügyfelünk lett, és az egyikőjükhöz én mentem első alkalommal. Látványosan kiestek a szemei, és "csorgatta a nyálát". Akkor mosolyogtam rajta, de azóta kicsit jobban belemélyedtünk a témába: ha én megyek éppen hozzá, akkor szinte minden alkalommal meghív egy üdítőre, vagy sütire, kávéra. Tök jókat dumálunk, jól érezzük magunkat. Munkaidőn kívül nem keressük egymást.

Én párkapcsolatban élek, neki felesége, gyerekei vannak (a gyerekeiről több fénykép is van a tárcájában).

Legalább 20 év a korkülönbség, én 28 éves vagyok. Nem az esetem egyáltalán, de az utóbbi időben azt vettem észre, hogy nagyon sokszor, túl sokszor eszembe jut, sőt gondolok rá.

Én vagyok a nő.



2015. máj. 22. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez unalom. A mostani párkapcsolatod ellaposodott, és bár a kollégád nem érdekel különösebben, jól esik arra gondolni, hogy ő meglátta benned a nőt. Fel kellene pörgetned a kapcsolatodat, vagy szakítani, és elkezdeni ismerkedni.
2015. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy nincs ellaposodva a kapcsolatunk, sőt, mostanság pörgettük fel többféle újdonsággal. Ezért sem értem.

Nem kolléga, hanem ügyfél.

2015. máj. 22. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Neked izgalom kell! Mondok jobbat mint az előző! Én 2 évvel fiatalabb vagyok nálad! És meghivlak egy kávéra vagy üdítőre! :D
2015. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as :) Lehet, hogy te tapintottál rá a lényegre az izgalommal:D Talán tényleg csak arra van "szükségem" :D
2015. máj. 22. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha még csak nem is az eseted, akkor mit akarsz? Ennyire nyomorult vagy, pár bók és már kapható lennél mindenre? Egyébként édesanyád mit szólna, hogy rendszeresen elfogadod egy nős, családos férfi meghívásait? A párodnak tetszene, hogy ilyen vagy? Miért nem vagy képes egy munkakapcsolatot a helyiértékén kezelni, még ha izzik is a muffod?
2015. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Parom a fonokom is egyben (elobb voltunk egy par, mint hogy a fonokom lett volna). Tud rola, hogy meg szokott hivni erre arra ez az ugyfel, es nem zavarja. Azt mondja, mindenki arra kolti a penzet, amire akarja. Es paromnak is van egy csaj haverja, akivel el szokott jarni sportolni meg sorozni.
2015. máj. 22. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!