Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Őszinte véleményt várok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte véleményt várok a ruháról! Még nincs teljesen kész, részletek alább?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen lesz ez a ruha?

Még nincs befejezve, mert varratom, lesznek a fekete szaténon nagyobb strasszkövek, meg szétszórva a szoknyarészen is pár pici... a felkapás a napfény miatt nem látszik, de ahonnan indul a két vékony fekete csík, ott lesz több fekete strassz, és abból 1cm széles szaténcsíkok (2db) fog lógni (jelen helyzetben az egyik képen organza, a másikon kalapgumi van odaillesztve). Hátul a fűzése most csak a hátam közepéig van, az nem jó, le lesz víve a csípőmig, mert így nem mutat semmit... hát nem tudom... szerintetek?


Egyenlőre semmi wow érzés nincs bennem... talán ha kész lesz...


[link]


[link]


2012. szept. 22. 20:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
71%

Az alkatodhoz nagyon nem illik ez a ruha. Első pillantásra csak egy nagy szaloncukrot láttam.


Maga a ruha nem rossz, de ez inkább egy magasabb, vékony (főleg a vállak, karok!) alkaton mutat.

2012. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
83%

Nekem egy sima egyszerű szalagavatós ruhára hasonlít. Engem nem mozgatna meg, ha menyasszonyi ruhának kéne választanom.

Ettől függetlenül írtad, hogy még nincs kész.. hát én reménykednék a helyedben, hogy 360-as fordulatot vesz a ruha varrója és csinál valami egyedit.


Ha neked viszont így tetszik, akkor viseld bátran és sok boldogságot!

Az a fontos, hogy te érezd magad jó abban a ruhában, amit a nagy napodon fogsz viselni! Ne pedig másnak akarj megfelelni, mert abból sosem sül ki jó ;]]]

2012. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az anyaga nagyon merev, nincs szép esése. A sok feketével meg kővel, amit írtál szerintem elég cigányos lesz. De ha neked tetszik akkor oké. Neked kell majd felvenni.
2012. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:
ja, és a fűzőszál is fekete lesz hátul
2012. szept. 22. 20:30
 5/69 A kérdező kommentje:

ez az, hogy nem tetszik... pedig az eredeti, amit felpróbáltam a szalonban, tetszett...


[link]

2012. szept. 22. 20:33
 6/69 anonim ***** válasza:
79%

Bár sosem értettem hogy miért mások véleménye fontos, de válaszolok a kérdésedre.

A ruha neked nagyon előnytelen. Ilyen pánt nélküli ruha igencsak szép alakon mutat jól.

Nincs semmi gond az alakoddal, azon kívül hogy van egy kis túlsúly felesleged. Így olyan hatást vált ki mint egy habos sütemény. Az sem áll jól hogy nagyok a melleid, és pont a mell alatt a fekete öv..Ezzel mintha jobban kiemelnéd a hasadat.

De ettől függetlenül. Ha neked ez tetszik, akkor ne érdekeljen más véleménye. Használd boldogan.

2012. szept. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj, de az eredeti sem jobb. Olyan mintha elfelejtették volna kivasalni, meg megvarrni rendesen. Olyan szedett-vetett.
2012. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
83%

hát...az eredeti se egy hűde....

ilyen erős felsőtestre mint a tiéd, meg nem igazán vékony derékra az a ruha nem való

A strasszoktól meg közönséges is lesz, ahogy előttem írták

ez a sok húzás meg olyan keszekusza, gyűrött hatást kell

ne bántódj meg, de ezt nagyon benézted

2012. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
24%

nézd meg ezt, egyszerű, szép, és nem kell félni, hogy minden kibuggyan belőle


[link]


sajnos sokan esnek abba a hibába, hogy a habcsók-effektustól várják, hogy szépek lesznek

2012. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
78%

Vékony nőn állnak jól az ilyen szabású ruhák.

Látszani kéne picit a csontoknak és az még nem anorexia, én sem vagyok az még is látszanak felül a csontjaim.

Nem áll jól és amúgy sem szép.

2012. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!