Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai csajoknak minden túl sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajoknak minden túl sok?

Figyelt kérdés

Ha már egy kicsit is izmos vagy, egyből azzal jönnek, hogy túl sok.

Mi ez már?:D



2015. máj. 22. 22:02
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Meleg gyúrós?:/

Ne hozz szégyent a sportra.

Huzz el!:/

2015. máj. 23. 11:32
 12/22 anonim ***** válasza:

Nagyon vicces, kérdező. Ha nem tudnám, hogy poénkodsz, akkor azt írnám, hogy ilyen hozzászólással ne hozz szégyent az EMBERISÉGRE. De tudom, hogy csak hülyülsz.


Amúgy próbáltam tök komoly dolgokat felvetni a nőkkel és a férfiak megjelenésével, belső dolgokkal kapcsolatban. No reáksőn :D

Pedig tényleg kitettem magamért.

2015. máj. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

A 90kilo nem jelenti azt hogy valaki izmos, es nem is ezt akartam mondani. Hanem azt hogy aki ilyen pipogya vezna gyerek azt sokan nem tartjak "igazi" ferfinak, es nem erzik magukat nonek mellette, nem erzik magukat biztonsagban.

De ez forditva is nagyon igaz, en pl soha nem nyulnek hozza egy 90kilos nohoz, ha a legtunemenyesebb no a vilagon akkor se, mert szamomra gusztustalan.

2015. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Azért 45%-os, mert semmi értelme ezen agyalni. Mindigis voltak olyan csajok akik a pénzre mennek, olyanok akik az izmosat szwretik,vagy a véznát, vagy a mackósat, akik a rosszfiúkat, vagy a jó fiúkat, akiknek a belső számít, akiknek csak a külső és még sorolhatnám.

Előbb utóbb minden zsák megtalálja a foltját.

2015. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Részben ezt írtam én is. Többek között, az lett volna az álláspontom, hogy nem érdemes nők miatt a külsőn változtatni, csak szórakozásból érdemes a sportot, testépítést csinálni, úgysem jöhet be mindenki mindenkinek. Meg nem is kell mindenkinek megfelelni.
2015. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van! :) Magadnak akarj megfelelni,a saját céljaidért dolgozz, egy magabiztos pasinál nincs szexibb :)
2015. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#16

Senki nem kérte a véleményedet.

2015. máj. 23. 12:46
 18/22 anonim ***** válasza:
Akkor minek írtad ki a kérdést???
2015. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kérdezőt jelöljük már Május Legkedvesebb Testépítője díjra!
2015. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

#18

Senki nem kérdezte, hogy neked ki jön be.;)

2015. máj. 23. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!