Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítő férfiak mennyire...

A testépítő férfiak mennyire jönnek be a csajoknak? Úgy értem ha a férfi nagyon izmos. Az bejön?

Figyelt kérdés

#testépítés #és nők
2013. szept. 9. 00:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem tetszik, igazából még nem is láttam olyan férfit, akire azt mondtam volna, hogy "fúj, túl izmos :S". Pár testépítőt ismerek, nem sokat, de róluk elmondható, hogy belsőleg sem romlottabbak semmivel, mint úgy általában bármelyik férfi, úgyhogy nálam nem tudja lenyomni azt, hogy "bejönnek" pár sztereotípia sem.
2013. szept. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez változó. Volt aki szerint túl izmos vagyok így is (pedig no kox), van aki szerint pedig mehetne még rám bőven izom. Sokan meg nem foglalkoznak vele.
2013. szept. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerelem/szex kategóriában szoktak kiírni ilyen kérdéseket, ott 10-ből kb. 10 csaj azt mondja a testépítő alakra, hogy undorító.
2013. szept. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2013. szept. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 JayC ***** válasza:

én nem vagyok nagyon izmos, de elmondom a tapasztalatom.

ha tömegelős formában vagyok egyenesen leszarnak a csajok, ha meg diéta után.. akkor páran közeledni próbálnak. de amúgy a csajok miatt egyáltalán nem éri meg edzeni, kb leszarják hogy nézel ki, főleg ha van pénzed és stílusod.


nyilván a tizenéves-huszonéves kategóriáról beszéltem.


ui. tömegnövelés alatt szedjetek fel csajt, jobban meg fog becsülni! :D

2013. szept. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Na, akkor ez sem általános, nekem pl a tömeges jobban tetszik. Minél nagyobb, annál jobban szeretem. :D
2013. szept. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt így nem tudom kijelenteni, hogy a nagyon izmos jön be, vagy a kevésbé. Ennél azért összetettebb a dolog. Nekem az jön be, ha dumálok vele, akkor értelmes legyen, intelligens. Tény, hogy inkább tetszik egy olyan pali, aki nem, vagy csak ritkán kokszol, mer ha folyamatosan kúrában van szinte, annak már a személyiségén is látszik. Meg hát ugye a kisugárzás, ha az megvan, akkor ha nem 100%-osan kidolgozott, akkor is bejön. :-)
2013. szept. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jajaja, a stílus :D Rólam már többen hitték azt itt, hogy kigyúrt vagyok, pedig nem :D Irl viszont nagyonvékonyan is "szedtem fel" nagyon jó csajt :D


Amúgy meg elmondható, hogy ha te specifikus közegben mozogsz, akkor jóval nagyobb eséllyel találsz olyan csajt, akinek bejön a specialitásod. Nem hiszem azért, hogy egy testépítőnek tartani kéne tőle, hogy nem lesz nője, de valószínűleg az edzővilágban találkozik majd vele. S ez fordítva is igaz.

2013. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, pedig rólad Wash, frankón aszittem, hogy egy nagydarab "állat" vagy, mert a válaszaid alapján az jött le nekem, bár a kollégáról is azt gondoltam, és tévedtem. :-)


Na, ezért is számít inkább a belső én, mert hiába kigyúrt valaki, mint állat, ha közben mint férfi, mint ember egy nagy 0. :-)

2013. szept. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én lennék a kolléga?;) csak kis darab állat vagyok.;)
2013. szept. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!