Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit ajánlotok csajoknak edzés...

Mit ajánlotok csajoknak edzés képpen?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy csajoknak (15éves, lány vagyok)milyen edzést javasolnátok? Nem akarok kondizni, csak utcán és otthon edzeni. Nem fogyni akarok, csak szimplán kicsit helyrehozni magam, az erőnlétemet javítani.


És arra is kiváncsi vagyok, hogy milyen ételeket kéne fogyasztanom, hogy egészségesebben táplálkozzak. Egyszerű, gyors, de finom és egészséges ételek elkészítésére vagyok kiváncsi. Köszönöm előre is a normális válaszokat.



2013. júl. 10. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Edzés:Dugás és úszás meg futás,szerintem ezek a legjobbak elsőt még élvezed is. Fegyencedzést is letöltheted vagy vedd meg.
2013. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az étkezés nem olyan bonyolult mint amilyennek sokszor tűnik:


Hús és zöldségevők vagyunk, jók még a halak, tojás.. olajos magvak, gyümölcsök.


Feldolgozott, lisztes-cukros- tejes ételek nem jók.

Természetesen az adalékanyagok is kerülendők: hiába húsétel egy húsétel, nem való bele semmi más (szója, aroma, ízfokozó, glutén, tejfehérje, keményítő, cukor..)


Edzés kicsit érdekesebb. Lehet futkosni is, csak nem lesz annyi értelme mintha meglenne rendesen otthon az erősítés, meglenne edzésen a gyógytorna (jóga, pilates vagy callanetics) illetve meglenne az önvédelmi edzés. Ezeknek van értelmük, és nem csak az hogy 'hujjdejó szórakozás együtt a csajokkal'.

2013. júl. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. júl. 11. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!