Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért a focisták jönnek be a...

Miért a focisták jönnek be a csajoknak?

Figyelt kérdés
És nem a direkt külsőre edző kondisok?
2014. júl. 3. 18:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Személyes véleményem az, h a kondisok (már akiket én ismerek, tisztelet a kivételnek!) kicsit túlzásba viszik az edzést és néhol aránytalan a testük (nagyon széles , izmos felsőtest, a lábak pedig vékonykák), a focisták viszont arányosan "izmosak", még ha nem is lehet az ő izmosságukat egy lapon említeni egy kondiséval. Szóval nekem az arányosság a fontos.
2014. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem alapból ezen filózni erkölcsi fekete lyuk, azok a lányok, akik űzött sport alapján választanak párt, végtelenül felületesek, hogy finom legyek.


1-es: Egy testépítő célja elméletileg a minél nagyobb arányosság, amiről Te beszélsz, az maximum a lányok szemében a "túl sok"/"felfújt" címszavak alatt keresendő.

2014. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mert a focisták nagy része pávafejű, kockahasú giliszta, ami a legtöbb tinicsaj ideálja. Meg szerintük a kondisokon nem igazi izom van felvannak fújva, nagyképűek mert magukkal foglalkoznak (istenem akkor ennyi erővel már fürdeni se kéne).... Persze ez csak a buta libákra vonatkozik :)
2014. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2-es (bocsi, de elfelejtettem a neved) én nem piszkálódásból írtam és ha nem vetted volna észre ott áll az is, h akiket ÉN ismerek és h TISZTELET A KIVÉTELNEK! Az én ismerőseim inkább karra -hasra -hátra edzenek, és a lábakat elhanyagolják és olyankor tényleg úgy néznek ki, h látod a hatalmas felsőtestet amihez piszkafa lábak vannak.
2014. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mert nem kérdeznek ostobaságokat
2014. júl. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

Engem sosem erdekelt,hogy milyen sportot üz,jo legyen a segge meg a laba. :-)


"B"

2014. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"2-es (bocsi, de elfelejtettem a neved) én nem piszkálódásból írtam és ha nem vetted volna észre ott áll az is, h akiket ÉN ismerek és h TISZTELET A KIVÉTELNEK! Az én ismerőseim inkább karra -hasra -hátra edzenek, és a lábakat elhanyagolják és olyankor tényleg úgy néznek ki, h látod a hatalmas felsőtestet amihez piszkafa lábak vannak."


Először is semmi baj :)

Másodszor pedig azok nem testépítők. Azok max edzenek, de inkább 'gyúrnak'. Aki testépítő, az figyel az arányosságra, a lemaradt izomcsoportra edz a legkeményebben.

2014. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mert nem tetszik a nőknek az izmos test.
2014. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

mert a focisták nemzetközileg híresek,ott vannak az újságokban,napi téma a fizetésük,ami sokuknál felfoghatatlan összeg.

a testépítők legtöbbjének meg csak a szubkultúrán belül ismert a neve és amelyiknek pénze van belőle az meg sem közelíti egy sztárfocista bevételét.

lefordítva a focistának sokkal nagyobb a szociális és a társadalmi értéke,ezért sokkal vonzóbb lehet egy rajongó lelkületű nő számára.

2014. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én nem így vettem észre :) Lehet a 12-17 korosztálynak a sovány focisták jönnek be, de én nem így vettem észre a 20+ csajoknál, hogy különösebben focistákra buknak, jó persze vannak kivételek.
2014. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!