Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha a barátnőm nem érti meg, hogy nekem sokkal kevesebb időm van egyetem mellett mint neki?

Figyelt kérdés
Ez abból adódik, hogy ő elég komolytalan szakon tanul amivel elhelyezkedni nem fog tudni és nem is egy színvonalas szak. Még én egy elég komoly helyen, komoly szakot tanulok ami sokkal több erőt és észt valamint kitartást igényel.
2015. máj. 27. 22:12
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Hiába mondom el neki, akkor elkezd hisztériázni.
2015. máj. 27. 22:13
 2/37 anonim ***** válasza:
83%

Gondolkozz el, mennyire van szükséged egy hisztérikára.

A páromnak érettségije sincs, mégis belátja, hogy amikor tanulnom kell, akkor azt neki le kell nyelnie, esetleg hozhat közben egy-egy teát. Érthetetlen, hogy egy egyetemista nem képes ezt felfogni.

2015. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudsz mit tenni. Szakítás lesz, ha nem érti meg. Az én bölcsész exem sem értette meg, hogy mérnöki szakon miért nem érek rá a nap 24 órájában. Ez van. 23/N
2015. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Barátnőm is bölcsész..
2015. máj. 27. 22:20
 5/37 anonim ***** válasza:
59%
Mindenesetre ne hagyd magad, nem szabad hanyagolni a tanulást senki miatt sem. Meg is lett az eredménye, én már bőven dolgozok egy nagyon jó munkahelyen, míg ő most eszmélt és szakmát kezdett el tanulni, és még bőven nem keresőképes. 23/N
2015. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Én bölcsész voltam/vagyok (ráadásul pasi), de ha lenne barátnőm, és tanulna, akkor nyilván megérteném, hogy nem ér rá mindig, mondjuk én amúgy se vagyok híve annak, hogy két ember folyton egymás nyakán lógjon. Egyébként meg bölcsészek és bölcsészek között is van különbség, aki tényleg komolyan veszi, annak azért akadnak elég jó napi elfoglaltságai.
2015. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Jó, azért nem kell lehúzni a bölcsészeket :)

Én is az vagyok, és azért ha az ember normálisan csinálja, akkor egyáltalán nincs olyan sok ideje. Annyi, hogy könnyebben adnak kettest, de egy értelmes jegyért ugyanúgy meg kell küzdeni. Mérnök szakra is jártam, van összehasonlítási alapom. Ráadásul mindkettőt neves, jó egyetemen.

2015. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mond el neki nagyon, szerintem csak hiányzol neki.
2015. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy együtt olyan emberrel akit ennyire lenézel?
2015. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Nem nézem le, csak a tényeket közlöm. Nyilvánvaló hogy nem összehasonlítható a kettő, aki ezt nem látja az hülye.
2015. máj. 27. 22:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!