Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy barátom nem engedi, hogy elmenjek vele és a barátaival túrázni vagy csak túlreagálom a dolgot?

Figyelt kérdés
Barátom és pár barátja (akiket amúgy ismerek) egy hónapos biciklitúrára mennek a nyáron, és barátom konkrétan megtiltotta, hogy elmenjek, mert hogy "barátnőt nem viszünk", pedig teljesen jól tudja, hogy nagy álmom egy ilyenre elmenni, csak eddig nem volt kivel. Pedig nem zavarnék sok vizet, el lennék én magamban, nem kéne pátyolgatnia meg ilyenek. Így meg otthon maradok tök egyedül, pedig már fel voltam készülve, hogy majd nyáron kirándulgatunk meg ilyenek, erre gürizhetem végig a nyarat és lehetek magányos. Bocsi a sok felesleges nyavajgásért csak hirtelen rosszul esett és ki kellett magamból írni. :D

2015. máj. 29. 03:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%

Ez legfeljebb csak szex kapcsolat lehet, hol veled, hol mással amit neked nem kéne meglátni. Ez egy link dolog. Jó ha ott vagy az ágyban mert kéznél van ami minden egészséges embernek kell, de időnként kell a változatosság is. Különben is, mi az, hogy "megtiltotta". Ki ő neked, hogy megtilt bármit?? Pl Te megtilthatnál neki bármilyen dolgot is? Szólhat arról egy kapcsolat? Legfeljebb egy szétszakadóban lévő, ahol már minden rosszul működik.


Ez csak agyrém. Egy kapcsolat nem szólhat arról, hogy máris a másik fölé kerekedünk és uralni akarjuk, mert akkor mi lesz később. Nagyon rosszul indul és semmi jót nem jelent a jövőre nézve.

2015. máj. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!