Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik hogy egy férfi ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy egy férfi ennyire udvarias legyen, vagy akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Van egy férfi kollégám, akivel ha együtt vagyunk műszakban, nagyon sokszor meghív kávéra, kólára, szendvicsre, megkérdezi hogy kérek-e valamit a büféből és mindig felajánlja hogy hazavisz engem.


Hozzáteszem hogy előfordult olyan is amikor megkért, hogy adjak neki kölcsön 200 ft-ot mert nem volt nála pénz akkor, szóval volt hogy én hívtam őt meg kérésére, de ez ritkábban fordult elő.


Értelmes lánynak vallom magam, viszont férfiak terén tapasztalatlan vagyok és nem tudom eldönteni hogy csak udvariasságból teszi ezeket, vagy esetleg akarna tőlem valamit?

Azért sem tudom eldönteni, mert nem nyomul, nem mászik rám, nem rámenős, ráadásul családja van !!! Sokat beszélgetek vele és nem annak ellenére hogy tapasztalatlan vagyok, egy nagyon értelmes és intelligens család centrikus embernek ismertem meg, egyáltalán nem tűnik egy hűtlen, csajozós alaknak.

Viszont ilyen férfiról sem hallottam még aki csak úgy udvariasságból meghívogat kávézni, pedig nincs tele pénzzel és esetleg költhetné azt a pénzt a családjára is.


Vagy léteznek ilyen udvarias férfiak ?


2015. máj. 31. 12:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező pontosan jól leírtad a lényeget az utolsó kommentedben,ennyi az egész.Tetszel neki,de nem nyomulós,mivel családja van,ezért kedveskedni próbál neked így,udvarias veled ennyi.
2015. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Egyszerű, azt írod a kollégád. Csak ti ketten dolgoztok ott? Másokat is megszokott hívni?

Ha nem, akkor ez nem puszta udvariasság, ez kimondottan neked szól.

2015. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%

Nem szeretem a nőkben, hogy az összes azt hiszi ha egy pasi normális, akkor nyilván akar tőle valamit....

Létezik, igen, nem is olyan ritka hölgyeim!

2015. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12%
Hiába pontoztok le, ez így van. Ha egy csávó mosolyog, kedves, akkor azt hiszik akar tőle valamit vagy hogy csak AZT akarja tőle. Az nem lehet hogy jól van nevelve és kedves a nőkkel...
2015. jún. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%

"jól van nevelve és kedves a nőkkel"


Aki jól nevelt, az mindenkivel kedves, nem csak a nőkkel. A meghívás pedig nem korrektség kérdése, ez lovagiaskodás. Értsd, nő vagy, ezért mindenben költök rád, kezet csókolok, behajlok eléd derékban, és hölgynek nevezlek akkor is, ha amúgy 5 perce találkoztunk és emberileg semmivel sem érdemelted ki, mert én MINDEN nőnek... majd feszítem mellkasom és magammal is elhitetem, itt nem megkülönböztetésről és elkényeztetésről van szó, hiszen engem úgy nevelt anyám, hogy tudjam hogyan kell bánni a hölgyekkel, én képes vagyok tenyeremen hordozni mint egy dísztárgyat, én most ettől vagyok illedelmes és férfias.


Mindig a terelés, a süket duma és az "én jobb ember vagyok mint te" mentalitás, te biztos bunkó vagy zsugori vagy.

2015. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

igen..ilyeneket írsz és még én vagyok a zsugori, gratulálok:D


Ha zsugoriság normálisan közeledni egy velem egyenrangú emberhez, akiben nem csak szexualitást látok de többet, mint egy valaki akit meghívogatok ide-oda, majd lefekszem vele , akkor vállalom hogy az vagyok... ha neked így jó.

2015. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#13-as, ennyire nem lehetsz buta. Nem te lettél zsugorinak nevezve, hanem annak volt a folytatása, hogy mit vágnak a fejéhez annak, aki nem pénzzel akar imponálni / elkényeztetni csak azért, nehogy valaki jöjjön és rávágja, ő biztos bunkó, ő biztos zsugori.
2015. jún. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
*Eggyel feljebbi billentyű, 16-osnak szólt.
2015. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a nőknek az az udvarias férfi aki minden ok nélkül, alaphangon költi rájuk a pénzét. Nahjjjszz!


Amúgy van az a jelenség kérdező, hogy 'báránybőrbe bújt farkas'. Annyira tapasztalatlan vagy, hogy nem veszed észre, hogy a fiatal puncidra pályázik csak kellőképpen türelmes.

2015. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!