Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig fecskét hordtam, át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig fecskét hordtam, át akartam térni boxerre, de nem nagyon sikerült. Hogy tudnák?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a zacsi azert van kivul mert alapbol huvosebbnek kell lenniuk, mint a testnek, de ugye a fecske valamiilyen szinten tartja es kozelebb van a testhez. Lehet ebbol gond?


Valamint a boxerrel az a bajom, hogy a farkam nagyon kiall a nadragbol es ez kicsit furcsa, es kicsit egőnek tartom, olyan erzes mintha nem lenne rajtam also.

Mas nincs igy ezzel?


2010. febr. 26. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem passzos szárú boxert vettél?
2010. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hihetetlen mekkora problemakkal kuzkodnek egyesek:))
2010. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is a passzos,simulós boxerre szavazok,barátom is olyat hord.Ő azt mondja,hogy totál kényelmes,szerintem meg ráadásul full sexy is.:)


L/18

2010. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
11%
Hát én kizárom a feszülős alsókat, szeretem, ha szabadon száll :D Hordj bő gatyát a boxer felett, akkor nem fog kidorodni a bré
2010. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Csak hordd. Majd megszokod.
2010. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
ja hord csak. a boxer sokkal jobb nem szorítja a zacsit és még jobban is szellőzik ;)
2010. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
18%
Én is boxerre szavazok, szerintem sokkal kényelmesebb mint a fecske, és jobban is áll.
2010. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Mivel lány vagyok csak annyit tudok mondani ,hogy a boxer sokkal szexibb mint a fecske.;)
2010. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hidd el férfitanga a tuti :D:D:D
2010. febr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na a férfitanga is vajon kinek a fejében születhetett meg. O.o

Én nem tudom, én fecskét hordok (fú most aztán lehet lehurrogni), nekem ez a kényelmes.

2010. febr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!