Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az én hibám hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hibám hogy mindenki csak megd*gni akar?

Figyelt kérdés

Van párom akit nagyon szeretek, viszont nincsenek se barátaim se haverjaim se senkim, ami elég sok feszültséget szül a kapcsolatunkban mert magányos vagyok és igénylem a társaságot... Neki viszont van (tudtommal) egy barátja, aki lány. Egy szép, kedves, vicces, amolyan "nekivaló"... persze h féltékeny lettem amiért mással is szeretne időt eltölteni, pláne ha csinos és pláne ha kettesben vannak a pároméknál... Én is elkezdtem felkeresni a régi ismerőseimet látva, hogy ő milyen jól elvan, meg azért hogy átérezzük egymást helyzetét ellenkező nemű barátainkkal kapcsolatban. Szóval beszélek egy sráccal (legyen A) akit 3 éve nem láttam, kedves és nagyon jól lehet vele beszélgetni, ő csak barátként tekint rám. Viszont van egy másik srác (a neve B) akit kb egy éve nem láttam, egy táborban ismertem meg, viszont ő 3-4 nap beszélgetés után oda terelődött hogy képet kér, aztán megint, de bikiniset, vagy ha az nincs, akkor fehérneműset. B szerintem csak arra megy hogy képet küldjek, flörtöljünk, esetleg legyen valami tettlegesség is.

Megjegyezném hogy nem rakom ki semmimet a kirakatba, csinos vagyok de nem egy "gyönyörű plázacica ribizli", szerintem teljesen normális vagyok és normálisan álltam hozzá, akkor miért akar tőlem ilyet?

Jah és azért beszélgetek fiúkkal mert jobban szeretem az ő társaságukat mint a lányokét:/

18L


2015. jún. 1. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Bt hanyagold mert o csak megdugna es keress par lany baratot, ha van kedved velem beszelgethetsz eleg fius vagyok :D

18/L

2015. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak egy részletre válaszolnék, a B-nek nevezett srác aki mindenáron bikinis vagy fehérneműs képet akar, ráadásul miután nemet mondasz, nem fogja fel és újra erőlteti... Az ilyennel miért folytatod egyáltalán a beszélgetést? Komolyan kérdezem. Tizennyolc évesen már nem naív vagy éretlen tizenéves vagy. Tehát miért állsz még vele egyáltalán szóba ha ekkora paréj? Normális felfogású fiú/férfi max barátnőjétől kér fehérneműs képet, és még ezt is hosszú együttlét után amikor már a kezdeti fellángolást felváltotta az elmélyült bizalom, hogy nem él vissza vele, hogy tényleg a távolság/hiány/kettejük között maradó izgatás miatt.


Más kárán nem szoktam örülni, és nem mondom azt, hogy kimondottan megérdemelnék, de azok a lányok, akik chat-en küldözgetnek meztelen vagy fehérneműs képeket, valahogy nem tudom igazán sajnálni, ehhez azért nagyon butának és életképtelennek kell lenni. A lepontozás meg jöhet a sok kanos kamasztól és férfitől, nem a százalék fog bármit is cáfolni.

2015. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szia, ha beszélgetni akarsz nekem is írhatsz garantálom nem érdekel semmi b-hez hasonló. 24F szóval nem a te korosztályodban keresek társat ....
2015. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Azért elég sajátságos értelmezés, hogy két pasival vetted fel a kapcsolatot, közülük az egyik (!) flörtölni (!) kezdett veled, ebből arra következtetsz, hogy mindenki meg akar dugni...

Kicsit sarkítottnak érzem ezt a megállapítást...

2015. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
40/f Én nagyon szeretnék csak úgy találkozni nőkkel akik lefeküdnének velem. Én nagyon hagynám magam!!
2015. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hehe
2015. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem ebből a két fiúból következtetek arra h mindenki meg akar fektetni, de főként azért nincsenek barátaim mert az összes "fiúbarátot" elküldtem a fenébe mikor mondták hogy egy barát akkor is barát ha lenyeli. és azt sem írtam hogy B-vel tartom a kapcsolatot, már rég visszaküldtem oda ahonnan jött:)
2015. jún. 1. 18:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a b*zikkal. Bizonyára vonzó fiatal nő vagy, természetes, hogy próbálkoznak.
2015. jún. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!