Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkre teheti a barátságot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre teheti a barátságot a szex?

Figyelt kérdés
Régóta nincs senkim, van egy fiú barátom ő is egyedól van. Viszont hiányzik már, a rendszeres szexuális élet ezért gondoltam vele beszélni erről, és örömet okozni egymásnak. Elvégre barátok vagyunk, jól megvagyunk, szeretjük egymást és akkor már inkább egy olyannal akiben bízom mint egy vadidegennel akit akkor látok elsőnek. Vajon lehet gond ha összefekszünk rendszeresen mint barátok ?
2015. jún. 2. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

vagy te szereted meg, vagy ő téged akkor baj lehet

ha mindketten akkor kapcs is lehet belőle

de ha szar lesz a szex, akkor vége a barátságnak is

2015. jún. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem hinném, hogy gond lesz belőle, ha a barátod is benne van, ha éretten álltok hozzá.
2015. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A barátság extrákkal dolog nagyon veszélyes terület....mert ha felbukkan egy harmadik személy akkor nagyon nehéz elengedni valakit.

A jó szex nagyon erős kapocs tud lenni....2 teljesen különböző szemléletű és értékrendű embert is össze tud hozni...és nem mindig lehet ezt tudatosan megmagyarázni.

Ha mindketten egyedül vagytok akkor érdemes megpróbálni, de abban biztos lehetsz, hogy a szex gyökeresen meg fogja változtatni a kapcsolatotokat.....a féltékenység borítékolható.

37F

2015. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Rossz ötlet... Tapasztalat.
2015. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor mar miert nem jartok? Valaki serulni fog. Tipikus sztori, egyik beleszeret a masikba, amaz nem viszonozza, mert csak testi oromoket hajkuraszik, es vege a baratseggnek. :/ Lesd meg ezt:

Feldmár András - Közelség-távolság

2015. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem meg akár elmélyítheti a barátságot.

Sokkal jobb barátok lesztek! Régen volt egy ilyen még anno mikor az egyetemet kezdtem azóta nagyon jóban vagyunk a leányzóval és szoktunk róla beszélgetni, hogy milyen jó volt és hogy mekkora hülyék voltunk, hisz csak barátságból voltunk együtt. Szerintem ez mindenkinél más. Tudni kell kezelni a dolgot és akkor minden rendben lehet!

Én úgy gondolom, hogy nyugodtan tedd meg a lépéseket, beszéljétek meg, hogy ő is szeretné-e. Ha megbeszélitek, hogy ekkor és ekkor gyere fel aztán durr akkor arra jobban fel lehet készülni lelkileg mint a spontánra. Ha spontán jön a szex akkor az egyik már többet szeretne.

Persze ha megbeszélitek akkor ne rögtön durr bele, hanem nézzetek egy filmet vagy valamit aztán úgyis bizseregni fog a pöcök, hisz tudod, hogy lesz szex aztán majd jön :)

Mi anno így voltunk és nem alakultak ki érzelmek, viszont nagyon jó barátságban lettünk és onnantól kezdve mindent meg tudtunk beszélni, még olyanokat is amit előtte nem.

Nálunk jó vége lett :)

2015. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb barátomat vesztettem el így.. megszakított velem minden kapcsolatot, mert beleszerettem.. ő viszont nem.
2015. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
sajnos tönkre (tapasztalat) :( az ilyen kapcsolatoknak a legtöbbször az a vége, hogy valamelyik fél sérül, mert többet kezd érezni a barátságnál.
2015. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 7: intim együttlét is volt, vagy csak szerelem? Illetve melyik volt elöbb? Az intim együttlét után, lettél bele szerelmes?


Kérdező:

Azért tovább gondolva - a baráttal is, tudatni kell, hogy nem szerelemből van ez. Lehet, hogy kicsit durvának tűnik, de legalább őszinték lesztek egymással.

2015. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség...keress valakit de ne a legjobb barátodat. Ha kialakulnak érzelmek és viszonzatlan az tönkreteszi, ha nem és jártok de szakítotok mert nem illetek össze az is tönkreteszi. Egy jó barátot elveszíteni legalább annyira rossz mint 1 szerelmet. Abba is gondolj bele ,h ha megússzátok érzelmek nélkül és jön valamelyikőtöknek 1 komolyabb kapcsolat (pl neked) akkor hogy mondod el a párodnak, hogy a baráttal csak szex volt? Biztos nagyon féltékeny lesz és jogosan így meg elfajulhat odáig, hogy választanod kell közöttük. Vagy nem mondod el egyáltalán és már az elején sunnyogsz de ha ez kiderül akkor a bizalomnak annyi és onnantól csak lefele vezet az út! Nem éri meg kockáztatni hidd el!
2015. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!