Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkre teheti a barátságot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre teheti a barátságot a szex?

Figyelt kérdés
Régóta nincs senkim, van egy fiú barátom ő is egyedól van. Viszont hiányzik már, a rendszeres szexuális élet ezért gondoltam vele beszélni erről, és örömet okozni egymásnak. Elvégre barátok vagyunk, jól megvagyunk, szeretjük egymást és akkor már inkább egy olyannal akiben bízom mint egy vadidegennel akit akkor látok elsőnek. Vajon lehet gond ha összefekszünk rendszeresen mint barátok ?
2015. jún. 2. 09:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
9-es igen volt intim együttlét. én már többet éreztem iránta, mikor először lefeküdtünk és hát beleszerettem. Sose mondtam el neki, hogy szerelmes vagyok belé, mert tudtam, hogy akkor nem keresne, azt meg nem akartam. és hát igen..nem volt jó végig nézni azt, hogy másokkal összejött. nagy szenvedés volt ez nekem
2015. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!