Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Rólam és a barátomról lenne szó. A közeli ismerősök szerint túl gyorsan csináltunk mindent (összeköltözés stb), sokan elítélnek minket pár dolog miatt, plusz vannak egyéb "problémáink" is. Érdekelne, hogy nektek mi a véleményetek a kapcsolatunkról. Elég hosszú sztori lenne leírni az elejéről, ezért aki szívesen mondana véleményt az kérem privátban írjon. Köszönöm.

2015. jún. 3. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ti dógotok, nekem nyóc, nem szoktam más emberek kapcsolatával foglalkozni. Ha nektek jó, nekem is jó.
2015. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sose értettem miért jobb leírni a hosszú sztorit privátban ezerszer, mint egyszer ide. F*ck logic...
2015. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A ti életetek, a ti párkapcsolatotok, amiben azt csináltok, amit akartok, olyan tempóban haladtok, ahogy ti szeretnétek!

Minek érdekel a mások véleménye? Ők szerinted jobban tisztában vannak a kapcsolatban lévő dolgokkal?

Gondolkodj már egy kicsit légyszíves!

Ne adj mások véleményére, ne érdekeljen, hogy ők mit gondolnak!


Egyébként meg nem érdekel mások élete a párkapcsolatban, elég csupán a sajátommal törődni. A párkapcsolat egy intimszféra, a nagyközönségnek semmi köze hozzá, hogy ott mi folyik!

Úgy tűnik az ismerőseidnek túl sok az ideje, ezért foglalkoznak veletek, de ha lenne saját életük, akkor azzal lennének elfoglalva, nem a máséval! Nekem meg erről ez a véleményem!

2015. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az én tisztem megítélni a ti kapcsolatotokat, és ez az ismerőseitekre is igaz.
2015. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!