Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány elvárhatja azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány elvárhatja azt, hogy egy fiú izmos legyen? mégis miért? ő mit tett érte?

Figyelt kérdés
Meg mi az, hogy egy- két lányt dicsőség meghódítani, meg hogy vele járhatsz.

2015. jún. 3. 21:09
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

A Lewin-fele forma siman tarthato koksz nelkul:)

Es nyilvan szilikon melleik vannak ilyen testzsirszazalek mellett...

2015. jún. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom neked is legalább olyan alakod van mint neki.


[link]


Majdnem 100% hogy nyom egy kis cuccot:)

Egyébként hogy tudna majdnem versenyformában lenni mindig? 13-16% testzsír körül van minden képen.

Ha megnézed van neki versenyzős képe is és akik ott elindulnak akár amatőr akár nem koksz van benne.

2015. jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Ne érts félre, nem irigységből mondom vagy bármi.

Nem vagyok az izmos lányok híve, de ő a ,,pufibb'' képein amikor nem olyan száraz még nekem is nagyon tetszik. Szép arca van és jó alakja, viszont egy szárasság alatt nekem sok.

2015. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

na! azért kevés az ilyen életmódot folytató lány,a legtöbb lusta dög,meg néha néha lemegy edzeni.

Szerintem ne várjon el senki semmit csak amennyit tud adni


mindenki magával legyen kritikus ne a másikkal először :D és ha ez megvolt ,akkor lehet elvárni bármit

és nem csak testre,arcra is! mert az még fontosabb


összegezze önmagát,aztán lehet elvárni ha maga is megüt egy szintet


de ja az ilyen fitnesz őrültek összeillenek,akiknek ez az élete,mint ezek szerint ti.Én se viselném el hogy a barátnőm nem jön velem bulizni,inni meg ilyenek :D Meg mindig a kajával van elfoglalva.


egyébként az előző írásom nem neked lett címezve,hanem mindenkinek :))

2015. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!