Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek úgy, hogy igazi hercegnő legyek (a jó értelemben), amit a srácok úgy szeretnek?

Figyelt kérdés
Sajnos elég fiús és csendes vagyok, szeretnék ezen változtatni, de nem tudom, hogy kell
2015. jún. 4. 14:47
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
20.: ez elég merész tőled így :)
2015. jún. 4. 16:58
 22/31 anonim ***** válasza:
Miért lenne merész, ha szabad kérdezni? :P
2015. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, h milyen a hercegnő jó értelemben? miért nem akarsz sima csaj lenni, akinek sima élete van, egy sima fiúval, akivel simán jól érzed magad, és simán megdug párszor, simán elmenni moziba stb.? :)
2015. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

22.: azért, mert azt sem tudod, milyen vagyok

23.: minden lány szeretné magát néha hercegnőnek érezni a jó értelemben (tehát magával elégedetten úgy, hogy érzi, hogy tényleg Nő és A Férfi pedig ezt érezteti is vele). Ettől még nem akarok mást, csak mint amit te is leírtál.

2015. jún. 4. 17:13
 25/31 anonim ***** válasza:
Dobd ki a ciciket és szerezz gyorsan egy barátot, nyár van úgyis, bár van rá esély, h ha szembejössz velem, akkor be fogok szólni, h miért nem dobod ki teljesen a melleidet, de ne törődj velem, néha gonosz vagyok. :D
2015. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
25.: kösz, ezt inkább meghagyom másmilyen lányoknak.
2015. jún. 4. 17:23
 27/31 anonim ***** válasza:
badoo-ra menjél, és keress engem, nagyon jóarc vagyok ám, mondjuk kicsit foglalt, de majd megbeszélem a bnőmmel, h bevegyünk 3.-nak. ;)
2015. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Jó lehet a barátnődnek, hogy ilyen barátja van... nem irigylem.
2015. jún. 4. 17:26
 29/31 anonim ***** válasza:
miért, milyen barátja van? szóba állhatok bárkivel, ő megbízik bennem, én nem rosszalkodom mással, szóval nem értem, h mi a baj. :)
2015. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Milyen bunkók ezek hallod, fú! smink, cicanadrág, topp, esetleg körömfestés, próbáld ki mi állna jól, én balett cipőt hordok mert magas vagyok és sajna így a magassarkú kizárva, szép haj, talán hajfestés, vagy másik fazon, borotválkozás, kellemes illatú parfüm, csinos blúzok.
2015. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!