Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek úgy, hogy igazi hercegnő legyek (a jó értelemben), amit a srácok úgy szeretnek?

Figyelt kérdés
Sajnos elég fiús és csendes vagyok, szeretnék ezen változtatni, de nem tudom, hogy kell
2015. jún. 4. 14:47
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
22%

ez jó! vicces kérdés :D hercegnő? vagy vesz apád egy rolls roycet,és azzal mentek récét lőni,vagy felveszed a disney pizsamádat oszt vissza bújsz még az ágyba kicsit :) mert max ott leszel :D


a srácok a jó nőket,szereti,formás seg**gel.Menj taposni :d

2015. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
11.: ezzel a viselkedéssel pont az olyasfajta férfiakat akarom elkerülni, mint amilyen te is vagy.
2015. jún. 4. 15:26
 13/31 A kérdező kommentje:
9.: köszi, ezek egy része tényleg hasznos volt, bár inkább maradok a tornacipőnél, nem fogok folyton magassarkúban szenvedni. Cosmot meg ilyesmit sosem olvastam, nem is fogok,
2015. jún. 4. 15:28
 14/31 anonim ***** válasza:
jól működik hálisten
2015. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
14.: csak azt sajnálom, hogy biztos valami nagyon rossz tapasztalatod lehet, ha minden nővel ilyen negatív és gyűlölködő vagy még akkor is, ha semmit sem tudsz róla.
2015. jún. 4. 15:38
 16/31 anonim ***** válasza:

semmi gyűlölködőt vagy sértőt nem írtam,csak derültem a kérdésen :) vagy betiltottad a nevetést ?:,D


de igen egy 18at betöltött nő azt kérdezi hogyan legyek hercegnő a felnőtt kategóriába,esélyes hogy velem van a baj igen,ezt elismerem


és nekem nagyon nem jönnek be az ilyen nők, kerülöm mert lehoz :D neked meg az ilyen pasik nem :) ez így teljesen korrekt! :)

és a kutya nem is kérdezte, ezt is te hoztad fel

én válaszoltam rá,mivel nekem szántad,ennyi :)

2015. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
9-es a nagyrészét leírta, én még annyit tennék hozzá, ha már a "hercegnő" kifejezést hasznátlad, hogy legyél egy kicsit távolságtartó, nem baj, ha picit első ránézésre olyannak tűnsz, aki "fenn hordja az orrát". De vigyázz, hogy ez ne menjen át abba, hogy bunkó vagy másokkal. Tapasztalatból mondom hogy én is valahogy mindig arra a lányra vagyok ráindulva, aki a legelérhetetlenebbnek tűnik.
2015. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

#13


Nem mondtam magassarkút. Nagyon kényelmes és elegáns cipők is léteznek, amik még sem tornacipők. A kettő között nézz szét :)

2015. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
18.: azok csúnyák :(
2015. jún. 4. 16:26
 20/31 anonim ***** válasza:
Nekem lehetsz a hercegnőm :P
2015. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!