Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy lehetséges, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehetséges, hogy a fiatal nôk legaláb fele felháborodik, ha azt mondja valaki, hogy "Az asszony verve jó. ", a Szürke 50 árnyalatát viszont imádja, és benedvesedik rá?

Figyelt kérdés
Csak szerintem paradoxon ez?

2015. jún. 6. 14:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg inkább a Secretary c. filmet.


A két dolog amit leírsz, pont az ellentettje egymásnak.


Az egyik az, hogy félek, mert halálra ver, kiszámíthatatlan, agresszív, megöl.


A másik a teljes bizalom. Csak akkor tudsz "kikötözőset" játszani valakivel, ha nagyon őszintén megbíztok egymásban.

Egyébként a filmet nem láttam, egy dominával készült cikket olvastam még ezer éve. Ebben elmondta, hogy volt olyan pasi, aki arra bérelte fel, hogy zárja be egy ketrecbe, és menjen el 2 órára, és 2 óra múlva pontosan térjen vissza, egy másodpercet se késsen, és engedje ki.


Ennyi. Ez egy bizalomgyakorlat volt. Sokan ezt nem kapják meg, amikor nagyon kicsik. Mekkora bizalom kell ahhoz, hogy a másik nem röhög ki, nem fog "viccből" tovább benn tartani, lefényképezni, stb.

És hogy nem fog bántani AKARATOD ELLENÉRE.

2015. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A szürke 50 árnyalatában (részleteket olvastam csak a könyvből) kölcsönös megegyezésen alapuló, szexuális "játszadozásról" van...Nem szar kapcsolatban élnek, és a pasi nem agresszióból veri a feleségét. Nagyon nem mindegy.
2015. jún. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ott a gond, hogy ha már egy pasi használja azt a mondatot, hogy "Az asszony verve jó." és ez a véleménye, akkor az sokat elárul a szellemi szintjéről. Ráadásul velem ne verekedjen a pasim, mert elvileg szeret. A szürke 50 árnyalata nőkét, nem prűdként, sőt és íróként azt mondom szar. Olvastam és nincs köze se a BDSM-hez, se a példamondatodhoz. Az egy Twillight rajongói fanfiction volt egy blogon eredetileg. Keress rá a neten. Amúgy meg olvasás közben is látszik, hogy hol értek véget az egyes bejegyzések.
2015. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mert az egy film, izgalmas dolog nézni, de nem szeretnéd átélni, mint ahogy azt sem szeretnéd, ha a valóságban terroristák lőnének rád, mint mondjuk Bruce Willisre a kedvenc akciófilmedben. A beleegyezéses szado-mazo szex meg a családon belüli erőszak pedig amúgy is két külön dolog.

Az amúgy nagyon gáz, ha a fiatal nőknek tényleg csak a fele háborodik fel egy ilyen kijelentésen, az volna normális, ha egy-kt ritka kivétellel minden nő felháborítónak tartaná. Ja, meg ugyan úgy minden férfi is

2015. jún. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!