Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt tenyleg meg lehet szokni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt tenyleg meg lehet szokni?

Figyelt kérdés

Parom kiment kulfoldre dolgozni. Fogalmam sincs, mikor tud majd hazajonni, eddig meg munkaja sincs, keresgel... (1hete ment ki)

Hogy lehet ezt tulelni???? Hiaba beszelunk telefonon, skypeon, egyszeruen a szivem szakad meg. A nap minden pillanataban ra gondolok.

Tudom, hogy kettonk erdekebe ment, hogy vegre osszekoltozhessunk, meghazasodjunk de egyszeruen ez engem nem vigasztal.

Pedog annyira lefoglalom magam, hogy szinte csak aludni jarok haza, egesz nap dolgozok, plusz munkat vallalok, de meg igy is nagyon nehez. Es az allando idegeskedes, aggodas, hogy vajon mit csinal most, mi van vele, jajjj csak talaljon munkat...kikeszit!

Es meg csak par nap mult el.... Mi lesz meg ezutan? Hozza lehet ehhez szokni idovel? Tenyleg csak az elejen nehez ahogy mondjak? Ha meglatom skypeon, egybol sirva fakadok, pedig tudom h nem szabadna, h neki se legyen annyira nehez, de egyszeruen nem birom ki, pedig megfogadtam h eros leszek. Hogy csinaljam?


2015. jún. 7. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem konnyu időszak te tényleg itthon szeretnetek elni? Nem gondolkoztatok rajta hogy inkább ott?
2015. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, meg fogod szokni, az idő majd segít. Az elején tényleg nehéz, meg amikor hazajön, az elválás is nehéz, de meg lehet szokni.

Tapasztalat. Több, mint 2 éve távkapcsiban élek itt Mo.-n. Az elején nagyon szörnyű volt, hogy ilyen távol van a párom, sokszor sírtam, de ez elmúlt egy idő után. Most már jobb, csak néha az elválás még mindig rossz.

Hagyj magadnak időt, még nagyon az elején vagy.

És jól csinálod, foglald le magad, hogy ne gondolkozz ezen a helyzeten. :) Itt a nyár, majd menj a barátnőiddel strandolni. :)

2015. jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszi a gyors valaszokat :-)

Nem itthon szertnenk elni, majd idovel utana megyek, ez a terv, de az meg messze van... Hisz meg o se talalt munkat. Nagyon felek h mi lesz, probalom pozitivan felfogni, de ugy erzem kikeszulok!

2015. jún. 7. 11:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem bírnám ki, nem tudtam megszokni. Hasonló helyzetben a párommal nagyjából egy hónapban egy hétvégét tudtunk együtt tölteni, ami nem sok (de még mindig több, mint ami sokaknak jut), sőt... Én ezt nem hogy nem szoktam meg, de egyre nehezebben viseltem.

Azt mondom tűzzetek ki egy határidőt, mert ha a "majd" marad az, akkor nincs mibe kapaszkodni és hamar rámehet a kapcsolatotok. Más az, hogyha azt mondjátok, hogy 1 évet kell így kibírnunk, vagy 2-t és utána minden jó lesz és más az ha azt mondom fogalmam sincs mikor de majd egyszer utána megyek, ha alkalmas lesz.

Nekem ez volt a legnagyobb gondom. A sok majd. Nem tudni, hogy ő jön-e haza, vagy én ki, de majd majd majd együtt leszünk. Eleinte még bizakodó voltam, aztán jött egy nagy völgy, amikor szinte minden telefonbeszélgetésünknél sírtam, a találkáink alatt is, végül pedig azt vettem észre, hogy már nem érdekel, elmúlt.

A társam legyen társam a mindennapjaimban, öleljen meg egy rossz nap után, beszéljük meg az érzéseinket, problémáinkat, bújjunk össze és a lehető legtöbbször ébredjünk egymás mellett, mert ennél nincs szebb! Nem látom értelmét a végtelenségig kitartani látatlanban valaki mellett, tehát igen, beszéljetek meg egy határidőt, ami reális és amihez igyekeztek tartani magatokat. Egy vízióba nincs értelme hinni. Biztosan személyiség függő, de nekem minden áldott nap összetört egy picit a lelki világom, amikor szükségem lett volna rá és nem volt itt. Akkor is, ha nem az ő hibája, a sors kényszerítette, hogy menjen. Próbáltam megértően hozzáállni, még is gyengének bizonyultam, ez van.

2015. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hataridot majd csak akkor tudunk kituzni, ha talal munkat, es attol fugg milyen. Mindenesetre mi nem evekben, csak max fel evben gondolkodtunk, bar ezt meg nem tudni.
2015. jún. 7. 11:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég lutri amit csinál,kiment a bizonytalanba.És mi van ha nem talál munkát ? :) Először rossz,de aztán meg lehet szokni.Nálunk a barátom nehezebben viseli,ő is kiment,2-3 havonta látjuk egymást pár napra,talán 1évig megy ez így előreláthatólag.Szerette volna ha kimegyek vele,de nekem elegem volt már külföldből,nem akarok.Anyukájával szoktam beszélni,meg a legjobb barátjával is mindig,nem vagyok magányos,neki rosszabb ebből a szempontból.Fél év meg simán kibírható,nem örökre ment el :)
2015. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!