Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi a véleményetek egy olyan lányról, aki szeret festeni, szereti a művészetet és ilyen területen is dolgozik?

Figyelt kérdés
Vélemény? :)
2015. jún. 7. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mi a véleményed arról, hogy villamosmérnök vagyok, szeretek ilyesmi dolgokkal foglalkozni és a szakmában dolgozom? :)


Örülök, hogy el tudtál helyezkedni, olyan munkád van, amit szeretsz.


23/F

2015. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Semmi. Ő is szeret valamit csinálni és ő is keres valamivel pénzt. ennyi.
2015. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerencsés ember, mert olyan területen dolgozhat amit szeret. Ha azt hiszi, hogy majd ettől kelendőbb lesz, akkor vagy nagyon igaza van, vagy nagyon naív
2015. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szóval nem hátrány?
2015. jún. 7. 20:31
 5/14 anonim ***** válasza:

A művészlányok általában magas lovon járnak, szóval hátrány. Eddigi tapasztalat alapján, ha meg meri szólítani bárki a Művésznőt, még nekem kell bűntudatot érezni, hogy egyáltalán eszembe jutott megszólítanom "Őt". Hiszen ő egy művészlélek, aki szabadidejében is Rimbaud-t olvas, elleben én, a tanulatlan barbár még egy versrészletet sem tudok folytatni fejből...


Pontozzatok le, kérlek! Hajítsátok köveiteket felém. Az erkölcsi győzelem már így is enyém!

2015. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne hátrány? Néha nem értem a nőket, mintha más fajba tartoznánk :D
2015. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5-ös, hát én pont nem ilyen vagyok, akár hiszed, akár nem!
2015. jún. 7. 20:51
 8/14 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


5-ös, hát én pont nem ilyen vagyok, akár hiszed, akár nem!"


--> Évek és tapasztalat kérdése. Amikor már magabiztosan mozogsz a művészet világában, akkor egyszerűen minden és mindenki más szürkének és érdektelennek fog tűnni. Nem azt mondom, hogy ez a Te hibád lenne: egyszerűen olyan gondolkodásmódokkal fogsz találkozni az évek során, ami nagy valószínűséggel egy ilyen emberré formál.

Ha odafigyelsz erre, akkor megtörténhez, hogy ez nem így történik.

2015. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ahol dolgozom művészek vesznek körül, és egyikükön sem tapasztaltam ezt. Sőt, a tanárom az egyik legjobb, akitől tanulhattam. Törődött a diákjaival, és nélküle most nem lenne meg az a tudásom, ami van. Lehet, hogy megvolt bennem a tehetség, de neki köszönhetem, hogy meg is tanultam használni. Mind szakmai téren, mind pedig az életben nagyon sokat tanultam tőle, és sok mindent köszönhetek neki. Neki meg is lenne rá az oka, hogy beképzelt és lenéző legyen, azzal a tudással és képességgel, ami neki van, de egyáltalán nem az, sőt. Törődik másokat, a kevésbé ügyeseket sem nézte le, soha nem éreztette, hogy ő több lenne bárkinél is.

Megkérdezhetem, hogy te milyen tapasztalatok alapján gondolod ezt a művészekről? Tényleg érdekel.

2015. jún. 7. 21:13
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem akarok bemagyarázni semmit.

Egyszerűen ezek az élmények értek eddig. A művészlelkek leginkább csak egymással klikkesednek, egy külsőst csak addig viselnek el, amíg ki nem derül, hogy igazából unalmas (igen, unalmas vagyok). De lehet, hogy egyszerűen csak rossz emberekkel találkoztam eddig, lehet, hogy ők nem reprezentatív mintái ennek a területnek. Nem akarok prekoncepciókat ültetni a fejedbe. Ez csak 1, azaz egy vélemény.

2015. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!