Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi a véleményetek egy olyan lányról, aki szeret festeni, szereti a művészetet és ilyen területen is dolgozik?

Figyelt kérdés
Vélemény? :)
2015. jún. 7. 19:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Milyen művészekkel találkoztál eddig? (zenész, költő, festő, stb...)
2015. jún. 7. 21:30
 12/14 anonim ***** válasza:

Amatőr színész, amatőr énekes (vagy valami ilyesmi, nem tudtam pontosan belőni), egy olyan aki még az útját keresi, illetve különböző filmklubok bölcsész látogatói, akik tehetségesek a csúnya szemmel nézésben.

Bár Péterfy Borival pont jól el lehetett beszélgetni abban a 3-4 percben, amennyit egy átlagos rajongóra szánni lehet, de ő egy ismert és elismert, profi énekes, szóval őt nem számítom be.

2015. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Értem.

Hm..most hogy mondod, én is ismertem egy énekesnek készülő lányt, ritka idegesítő egy nőszemély volt. Pedig csak általános suliból ismertem, de már ott is. Rettentő egoista és beképzelt volt. Azóta egyszer találkoztunk, akkor is annyit volt képes mondani köszönés után, hogy ekkor meg ekkor lesz valami önálló estje, menjek el, aztán ment tovább a haverjaihoz. Semmi mi van veled mostanában, mi újság veled, stb... :D Szóval ja, biztos vannak ilyenek. :)

2015. jún. 7. 21:58
 14/14 anonim ***** válasza:

# 5 Én nem értem, hogy milyen erkölcsi győzelem esik szóba? Mégha nem is tapasztalom úgyanezt, de elhiszem, hogy vannak ilyen emberek, amiket te leírtál, nem lehet valami találó általánosítás.

Biztosan vannak olyan "művészlelkek" akik szeretnek elvonulni, vagy épp a saját lelkivilágukra rímelő emberekkel szeretnek lógni, aki meg nem így szereti az nem is így csinálja és kész. Hátrányról sem lehet beszélni, mert hát ha azok a "művészek" valamiért nem akartak veled lógni saját akaratukból az mi az istenért lenne nekik hátrány? És ha te sem kedveled őket, akkor biztos, hogy neked sem az, sőt biztos hogy neked is jobb ha nem logsz olyan rimbaudistákkal, akik ebben találják meg a boldogságukat:)

miért gondolod, hogy nagyképűségből szeparálodnak, vagy hogy bármi okuk lenne "nagy lóra ülni" veled szemben?

ha valaki barátságtalan, annak millió oka lehet, szóval nem tudom, hogy a rimbaud konkrétum egy benned megfogalmazódott előítélet, vagy szószerint tényleg megtörtént veled minden alkalommal, mikor művészlányokkal találkoztál:))?

Az én körömben pedig eléggé az jellemző, hogy a "művészek" drasztikusan szerényebbek.

amúgy vannak sz*r művészek, de az igazi művész épp hogy másoknál humánusabb, szerethetőbb kellene legyen, bár ez az eset elég ritka, igaz ami igaz.

2015. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!