Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz hogy a lányok jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy a lányok jobban vonzódnak a bunkó, lekezelő fiúkhoz mint a kedves, aranyos, jófej srácokhoz?

Figyelt kérdés
2015. jún. 8. 01:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
59%
Még mindig nem.
2015. jún. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
44%
Azt mondják nem, de valójában igen...ez egy olyan dolog, ami nem csak a párkapcsolatokra igaz.
2015. jún. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
52%

Ezt mindig az egyedulallo kedves fiuk kerdezik...

Nem igaz, viszont mivel a sok kiscsaj ezt latja a tvben ezert az erzelmek mar nem menok. A tanacsom az hogy emberesedj meg , maradj kedves de legyel egy hatarozott eros ferfi. Az ilyen viselkedes majd az igazi valamirevalo noket vonzza.

18/L

2015. jún. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%

Nem!

Mindig azt nézd, hogy akihez vonzódnak, annak milyen JÓ tulajdonsága van, mert AMIATT választják ki maguknak a rossz tulajdonságok ELLENÉRE.

2015. jún. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vonzódom a bunkókhoz. A barátom kedves, aranyos, jófej... és jóképű. Én az ilyen ritkaságokhoz vonzódom. Bevallom, sajnos olyan felszínes vagyok, hogy én szeretem, ha külsőre is nagyon bejön az illető és az az igazán ritka, ha a jófejség+helyesség egy emberben megtalálható.

Sokan ezért inkább a bunkó helyest választják - és egyébként ez a típus a gyakori, mert a jóképű pasikat elkényeztetik a lányok, ők válogathatnak.

2015. jún. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
2%

"legyel egy hatarozott eros ferfi"

"18/L"

:D

A lányok jobban vonzódnak a magas jóképú fiukhoz. Ez az ami igaz. Ezen srácok esetében meg nem számít, hogy mekkora bunkó ugyanis róla mindíg ezt fogják gondolni: "hatarozott eros ferfi"


Semmi jelentősége kinek miylen tulajdonságai vannak, ugyanis nem barlangban élünk, a sorozatgyilkosok pedig börtönben vannak, igy nem létezik oylan tulajdonság, ami kizáró ok lenne. Le is lehetne állni, LEGFŐKÉPPEN fiatal tapasztalatlan fiúk okításakor (!) azzal a káros tanáccsal, hogy ez bármennyit is számít.

Az számít hogy jó kondiban légy (sportolj)

2015. jún. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
34%

Persze. Pont annyira, mint hogy a fiúk jobban vonzódnak az agyatlan szexbombákhoz, mint az önálló gondolatokkal rendelkező, átlagos kinézetű lányokhoz.

Á

L

T

A

L

Á

N

O

S

Í

T

Á

S

2015. jún. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
Persze. Ez így van. A fiúk csak a rib.ncokat szeretik, a lányok meg csak a bunkó parasztokat, ezért ha kedves, rendes ember vagy már lehetetlen, hogy párkapcsolatod legyen. Az utcán is ritkán látni átlagos párokat, mert az ilyen emberek otthon vagdossák az ereiket. Csak és kizárólag ecsetfejű, kigyúrt, milliós értékű órával rendelkező pasik szoktak sétálni a szolizott hidrogénszőke barátnőikkel, akiknek kint a picshájuk és kacsafejet vágnak állandóan.
2015. jún. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
44%

ne általánosíts!

én utálom a bunkó,lekezelő fiúkat!

2015. jún. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
31%

én utálom a bunkó,lekezelő fiúkat!

De már dugtál velük. És ez a dolog lényege. Ugyanis a kedves sráccal meg nem.

2015. jún. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!