Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz hogy a lányok jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy a lányok jobban vonzódnak a bunkó, lekezelő fiúkhoz mint a kedves, aranyos, jófej srácokhoz?

Figyelt kérdés
2015. jún. 8. 01:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
6%

'Komolyan mondom...rohadt unszimpatikus vagy'


Aha, az nekem is feltűnt, hogy sokan azért irnak ide hogy szimpatikusnak tunjenek.

Azert tunhetek unszimpatikusnak, mert ezzel szemben en meg a kerdesekre probalok valaszolni.

2015. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
39%

Azt meg ugye nem allitottam, hogy csak a bunko pasi kell a noknek.

Az a pasi aki ugy banik veled mint a felmosorongyal azert nem kell, mert ronda mint a rosseb, az utcara se mersz vele kimenni.De ha mar egy atlagos vallalhato hapsirol van szo, az egvilagon semmit nem szamit , hogy mennyire bunko.

Nem nagyon vagod, hogy ezeknek a kisracoknak nem nagyn volt csajuk /egy sem/ maguk korul meg azt latjak, hogy a lenezo arcokodo mukiknak meg van. Mindig. Lehet, hogy egy egy csaj 1 hetig van veluk csak, de akkor is lefekszenek veluk. Hiaba mondod, hogy nem igy van, meg utalgathatsz arra, hogy biztos sosem lattam not azert dumalok ilyeneket, biztosra veszem, h tobb bunko gyokerrel voltal agyban, mint kedves fiuval.

Amugy meg tokhulye vagy, ha azt kepzeled, nem tapasztalatbol beszelek, nem vagyok tulsagosan fiatal, /legalabbis az itt irogatokhoz kepest nem/ jegyeztem mar el not, /okkal nem vagyok megsem hazas/ illetve szamos rovidebb kapcsolatom is volt. Szovaltudom jol, hogy soha nem szabad arra figyelni, amit a nok mondanak. Mindig azt kell eszrevenni, amit ehhez kepest csinalnak.

Es en meg pont arrol beszelek, amit csinalnak.

2015. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
50%
Igenis unszimpatikus vagy, mert csak allandoan rinyalsz es kotozkodsz, es ez sok mindent elarul rolad..Az meg plane az egeszben, hogy de te akkor is megakarod magyarazni a magadet. Tok mindegy, hogy helyes vagy nem, engem senki ne nezzen le, meg banjon velem ugy, mint utolsoval mert nem vagyok az. Amugyis van koszonom szepen, rendes onertekelesem es onbizalmam, vmint nem vagyok egy lelki serult, nem vagyok arra , hogy megalazzanak. Az a feltetelezesed pedig, hogy en hany es milyen emberrel voltam agyban, roppant sekelyes visszavagas. Ezek utan bocs, de el nem tudom kepzelni, hogy te barmikor is vkit eljegyeztel, ilyen mentalitassal tuti nem akarna barki is vmit toled.
2015. jún. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Ja, az is feltunt, hogy foloslegesen dumalok, itt a csajok befeszulnek, meg magukrahuzzak az egeszet, aztan mar arrol haluznak, hogy ennek, meg annak nezem oket /oket szemelyesen, egyenkent/. Szoval ugy nez ki, h itt inkabb valami alakoskodo, meg alszenteskedo onfenyezo kor mukodik, tanacsadasnak alcazva.

Ja tovabbra is hulye vagy.

Es ja tok hulye vagy tovabbra is.

2015. jún. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
54%

"Alapvetően egy áldott jó lélek, tényleg, önfeláldozó, nagylelkű, kedves, odaadó, stb, csak hát eszméletlenül szexista, nem bízik a nőkben, és eléggé s*ggarc velük, kifejezetten bunkó, kihasználja őket, satöbbi. Velem is genya volt "


Mmmivaan?:)

Áldott jó, nagylelkű, önfeláldozó s..garc genya?:D:D

2015. jún. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
18: Az 1-es fickó nem b..i?
2015. jún. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
A kérdés költői.
2015. júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Igaz, ezt tapasztalatból írom, én egy lánynak sem kellek, ellenben ismerek egy munkakerülő srácot, annak bezzeg van nője. Én meg soha életemben nem voltam munkakerülő, mindig is becsületesen éltem, és tessék, egy barátnőm sem volt még soha. Ennyit a nőkről.
2015. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Ha még veri is,na az az igazi. ;)
2016. dec. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és engem mindig azok a fiuk érdekeltek akik "nehezen elérhetőek".

Ezért olyan pasikat sodort mellém az élet akik kevesebbet foglalkoztak velem. Kevesebb tali ,barátok, tanulás, nem minden percbe írnak vissza.

Ha ez bunkóság akkor sajnos igen. Én mint nő jobban szeretem azt a pasit aki nem a seggembe van egésznap és van mellettem élete, megtanít arra h nem körülöttem forog a világ. Ezáltal feltudok rá nézni mert van saját álláspontja.

2016. dec. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!