Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz hogy a lányok jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy a lányok jobban vonzódnak a bunkó, lekezelő fiúkhoz mint a kedves, aranyos, jófej srácokhoz?

Figyelt kérdés
2015. jún. 8. 01:45
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
53%

Igen.

[link]

2015. jún. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
34%
Az ilyen kérdéseket azok a srácok teszik fel, akikre anyu mondja csak, hogy kedves, aranyos, jó fej. Az ilyen a lányokkal pedig nyámnyila, túl simulékony, feladja az egyéniségét stb. A nőknek nem a rosszfiú kell, hanem aki vagány, humoros, és van egyénisége, nem rezel be mellette. Persze van kivétel, de nem az általános
2015. jún. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó tökéletesen leírta. Igy önigazolnak érettebb korban a nők. Ugyanis ők már profin megmagyarázták maguknak miért nem kellett nekik sose a kedves srác, pedig mindig ilyenről ábrándoztak: ezért igy lett a kedves srácból 'simulékony'meg feladja az egyéniségét" srác

a bunkó meg kell tehát: vagány, van egyénisége.

2015. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
42%
A baj csak az, hogy aki itt kedves aranyos srácnak vallja magát az általában ennek az ellenkezője....
2015. jún. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
71%

40%-os valaszolo. Neked mindig latom a hozzaszolasaidat(meg meg egy gyereknek, a felhasznalo nevet nem irom le, de mar csak ido kerdese es megjelenik), komolyan mondom meg igy az interneten keresztul is rohadt unszimpatikus vagy. Abbol all az egesz napod, hogy lekicsinyitoen irsz a nokrol, es "szegeny te, a kedves , aranyos fiuka senkinek nem kell es amugy a nok r*bik" tipusu fantasztikus mondtaiddal bombazod a nepet.

Nem unnod? Mert en igen. Nem is csodalom, hogy nincs/nem volt nod.

A noknek meg mindig nem kellenek a bunko ferfiak, nem azert fog megtetszeni vki, mert ugy banik velem , mint a felmosoronggyal. Osszekeveritek a magabiztossagot a flegmasaggal.

De amugy eskuszom probaljatok ki, menjetek oda egy csinos lanyhoz es kossetek bele, kozben megvagjatok onelegult kepet, nagyon kivancsi vagyok, hogy mit fog reagalni.

2015. jún. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
94%

Én mindig azt mondtam, magamból kiindulva, hogy ugyan, dehogy.


De aztán, látom néhány helyen, hogy jé, mégis. A párom munkahelyén van egy pasi, nem különösebben szép, nagy pocak, kopasz, ilyenek. Alapvetően egy áldott jó lélek, tényleg, önfeláldozó, nagylelkű, kedves, odaadó, stb, csak hát eszméletlenül szexista, nem bízik a nőkben, és eléggé s*ggarc velük, kifejezetten bunkó, kihasználja őket, satöbbi. Velem is genya volt eleinte, de a páromnak jó barátja, és így velem is sokat volt el, most már velem is normális, pedig nő vagyok. Mondjuk, vannak még bántó beszólásai, de hozzászoktam, ő ilyen.


De a lényeg: párom munkahelyén van kemény 3 női alkalmazott, azokból 2 teljesen rá van kattanva erre a pasira. Az egyikkel eddig kétszer lefeküdt, ilyen céges bulik után részegen, de határozottan semmibe veszi és nem érdekli, nem is akar többet. Elég egyértelmű, de a lány azért próbálkozik. A másik meg legutóbb fél éjszakát végigsírta, hogy ő nagyon szerelmes.


Megdöbbentem rajta, de ismerve a lányokat, azt kell mondanom, aki a bunkókra bukik, az jellemzően elég tipikus: nem is feltétlenül ránézésre, hanem lelkivilágát tekintve. Lelki sérültek, mindenféle lelki bajaik vannak, magányosak, önbizalomhiányosak, tehát sérültek. Na, és az ilyeneknek jönnek be a bunkók- szerintem. A szomorú, hogy sajnos borzasztó sok önbizalomhiányos, magányos lány van, ezért tényleg láthatod azt, hogy a bunkók nyerők.


De ellenpéldaként vagyok én: párom tipikus jófiú, már ránézésre is, ennivalóan kis cuki, ő maga is tisztában van vele, hogy neki az aranyossága a szexepilje. Kedves, jófej, aranyos, imádom. Soha nem volt még bunkó velem, pedig nem tegnap jöttünk össze, egy éve már együtt élünk. Volt rá lehetősége, de még soha egy rossz szava nem volt hozzám, soha fájdalmat nem okozott, sem testi, sem lelki értelemben. Van ilyen, határozottan. És nekem ő jobban tetszik, mint a bunkó barát, biztosíthatlak róla :D És nem csak ránézésre, mert a kopaszságot leszámítva külsőre egy kicsit még hasonlóak is. És a bunkó barát gazdagabb a páromnál (ezt nem sokan tudják róla, szóval a lányok a munkahelyen nem ezért nedvesednek rá).


Na, remélem azért lejött a lényege a dolognak.

2015. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
27%
Igen, de a legtöbben még saját maguknak is hazudnak erről (is). Bár a legfontosabb a külső, de ha túl kedves meg romantikus vagy, még vonzó kinézettel is elriaszthatod magadtól a lányokat.
2015. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
31%

3 környezetemben történt példát tudok felhozni erre a dologra:

1.Paraszt ismerősöm , annyi esze van 25évesen mint egy 8.osnak aki bukásra áll még technikából is tájszólással beszél stb. A barátnője csak annyit mond neki, hogy "nézd szívem milyen szép az a bokor" vagy hasonló kaliberű szöveg neki pedig az a válasza, hogy "hallod kussoljál már te nyomorék". Szóval ilyen kedvesen bánik vele, de nincs baj mert ki van gyúrva a gyönyörű szép értelmes aranyos barátnője simán tűri ezeket (volt olyan buli ahol a srác szó szerint le köpte mert nem heinekent vitt neki, hanem csak borsodit)

2.Egy lány ismerősöm be vallom nála fiend zoneban vagyok van pasija már rég óta de már még régebb óta ismerjük egy mást mind1. Náluk a szituáció az, hogy kórházba került nyílt töréssel úgy, hoy el esetek a srác motorjával, a srácnak persze semmi baja nem történt, DE amikor a 3.nap nyomta a kórházi ágyat és felhívta a pasiját, hogy nem néznél rám ? Akkor a válasz az volt, hogy "nem érek rá a hülyeségeidre" többször is nyilvánosan nagy bevásárló központokban fel lökte, meg pofozta végig bunkózik vele, de a lány továbbra is kitart mellette (ki tudja miért szerintem még ki se néz a srác)

3. Ez a story csak egy egyéjszakás "Kaland" lesz:

Egész éjszakát átbeszélgetem egy lánnyal egy bunkó barátom néha oda-oda csipked, hogy "szép kis k**rva mi haver ?" "mikor hagyod már ott a r**bancot gyere inni", "jajj az a buta kis k**rva azt hiszi érdekled" ezt mind szószerint idéztem, a buli végén ő dugta meg a csajt a kocsijában és utána haza se vitte hanem elküldte a pi**csába, szerintem a nők csak szimplán szeretik a megaláztatást vagy nem tudom :D

2015. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

17: Ha igaz, amit leírtál, akkor minden elismerésem, csak az a baj, hogy nagyon ritka az olyan nô, mint te, aki elfogad egy ilyen férfit.

Sokkal több olyan nô van, mint aki a 11-es képén szerepel.

2015. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
*16-osnak írtam.
2015. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!