Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na akkor a nők, most lenézik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na akkor a nők, most lenézik azt ha egy férfi sír?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy komolyabb dolgok miatt sír.
2015. jún. 8. 23:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
1%
Én lenézem. 14/N
2015. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
THUG LIFE^
2015. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig nem ezt tapasztaltam. Nőktől függetlenül mondom: az sokkal rosszabb, ha már nem tudsz sírni se, annyira széjjel vagy esve. Addig örülj, amíg még így tud távozni belőled a feszültség, ha szorult egy kis empátia (meg ész) a lányba, akkor át fog ölelni, és addig szorongat, amíg meg nem nyugszol :) Ha meg lekezel, vagy megjegyzést tesz, arra nem tudok megoldást..
2015. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
lenézik ha minden szaron sír egy férfi, plusz ismeretlen/félig ismert előtt azért ne, de ha olyan előtt teszed aki szeret téged, akkor nem kell ilyeneken görcsölni
2015. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A 16 éves valamikori barátnőm undorodott tőle. Én férfiként nem nézek le miatta másik férfit, feltéve, hogy nem rendszeresen ugyanaz miatt sír. Bár még ez alól is lehetne kivétel, pl. meghalt hozzátartozó. Azért ne nyilvános helyen sírjon.
2015. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

1: Gratulálok. Gondolom te sem siratod meg, ha egy rokonod halálhíréről értesülsz.

(Amúgy a kérdés elég izé, valaki komolyan azt gondolja, hogy a világ női majd egyöntetű választ adnak erre?)

2015. jún. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Tegyük fel sír az idegesség miatt, vagy azért mert valamit elrontott amit nem lett volna szabad.
2015. jún. 8. 23:37
 8/21 A kérdező kommentje:
Nyilván nem lehet statisztikát levonni ebből de kíváncsi vagyok.
2015. jún. 8. 23:38
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
6-os válaszoló! Te feminista vagy, magyarázd már el az első válaszolónak, hogy verje ki a fejéből ezt a macsó képet, és egy férfi ugyanúgy sírhat. Emma Watson ezen rugózott.
2015. jún. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
9: Komolyan képes vagy itt trollkodni azon, amit egy másik kérdéshez írtam? Ez elég creepy, remélem nem tervezel randira hívni (ha már úgyis meggyőződésed, hogy nő vagyok). Bocs, a hímsoviniszták nem az eseteim. Meg a pasik sem. :)
2015. jún. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!