Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na akkor a nők, most lenézik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na akkor a nők, most lenézik azt ha egy férfi sír?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy komolyabb dolgok miatt sír.
2015. jún. 8. 23:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jó kifejezés. Ha valaki komoly dolog miatt sír miért néznénk le? Elvileg ő is emberből van, emberi érzésekkel, ez természetes. De ha tényleg nagyon friss imseretségről van szó, nem nagyon fog jó benyomást tenni a nőre valamint akkor is férfiatlannak lehet titulálni ha rendszeresen és látványosan sír ahelyett hogy kezdene valamit magával és a szituációval ami ezt váltotta ki belőle ( persze nem halálesetre gondolok itt hanem valami olyan probléma miatt, amit a hiszti nem old meg viszont ha a sarkára áll akkor valamit lehetne kezdeni a helyzettel.) én se szeretnék egy síros palit magam mellé, elvégre mi vagyunk a gyengébbik nem :) de mint ahogy az elején is mondtam, ha nagyon komoly dologról van szó teljesen elfogadott.
2015. jún. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
2015. jún. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
25%
miért egy nő minek sír? ugyan az....az se sírjon,ne legyen senki gyenge,halálon esetleg megértem,de azt se kell túldramatizálni :) láttatok már halottat?
2015. jún. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Végiggondoltam azokat az eseteket, amikor sírni láttam férfiakat.

Voltak olyan esetek, amikor tényleg nagyon mély érzések fakadtak föl, fájdalom, vagy valami nagyon mélyen megérintette. Ezekben az esetekben együtt tudtam érezni, és egyáltalán nem volt zavaró a sírás.


Viszont volt olyan eset, amikor a férfi azért sírt a jelenlétemben, hogy ő milyen szerelmes. Nem volt hiteles, inkább amolyan "színjátéknak" tűnt. Ez inkább kellemetlen volt.

2015. jún. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ahány nő, annyiféle.
2015. jún. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Van egy régi barátom, szép szál férfiember, traumatológus. Láttam már sírni. Szar dolog, ha a kezed között hal meg egy 10 éves kisfiú, mert valami f.aszarc biciklistől elcsapta.

Szóval a tinisunák ott felül szüljenek sünt.

2015. jún. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Miért nézném le? Akkor se nézem le ha minden kis vackon elsírja magát, mint egy terhes nő, inkább én érzem magam kellemetlenül, hogy megint sírni látom.


Ha komolyabb dologról van szó, inkább támogatom. Ő is vigasztal ha én "borulok ki" hasonló okból. Sőt akkor is ha csak simán érzékenyebb vagyok valamiért és minden hülyeségen elsírom magam és már csak röhögök magamon, hogy ilyen sírós picsogós komolyan nem lehetek.


Nekem is volt olyan exem, aki azon elbőgte magát, hogy ő mennyire szeret. Na azt azért túlzásnak éreztem, nem lenéztem, hanem átgondoltam a kapcsolatunkat mikor ez elkezdett állandó jelenséggé válni, hogy azért a kapcsolatban nem én szeretnék az erősebb egyéniség, fél lenni, mert így csak vigasztalom, de ő engem mikor fog?

2015. jún. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
28%

attól függ, miért sír, és hogy átérzem-e a gondját. ha mondjuk azért sír, mert elvesztette valamelyik szerettét (akár állatot is, azt is át tudom érezni) akkor nyilván nem zavar, megértem, én is sírok ilyenkor. de ha mondjuk elsírja magát a filmeken, meg minden kis bajon, vagy ha nem sikerül egy vizsga/projekt/előléptetés, stb, azt nem tudom átérezni, és innentől kezdve eléggé furcsán néznék az illetőre.

vannak olyan dolgok, amiken megérthető a sírás. és vannak, amiken akár nő, akár férfi az ember, a sírást egyből fölösleges hisztinek gondolom..

20L

2015. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Költőnő? ***** válasza:

vannak az életben kemény dolgok. Vannak komoly feszültségek. Vannak durva hibák, fájdalmak. Miért kevesebb attól egy férfi, hogy vannak érzelmei és ez manifesztálódik is könnyek formájában? Ő is ember, ő is lehet időnként gyenge. Az nőnél, férfinál egyaránt visszatetsző sztem ha konstans s*azokon, apróságokon picsog.

De a Sírásnak vannak pozitív hatásai. Mondom ezt úgy, h magam is igen ritkán szoktam.

2015. jún. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

4 éve vagyunk együtt a párommal. Eddig 3X láttam sírni. Mind a 3X én is sírtam amikor megláttam.


1. Telefonált, halottam a hangjából, hogy valami baj van. Mondta, hogy az anyukáját elütötte egy autó és most vitték be a műtőbe. Azonnal indultam hozzá a kórházba. Mikor beléptem a váróterembe és megláttam, hogy a sarokba sír. Azonnal eltört nálam is a mécses azt hittem a szívem megszakad. Szerencsére az anyukája szépen felépült.

2. Amikor az apukája meghalt. Hazajött, nagyon fura volt mert rögtön a nyakamba borult és már csak azt vettem észre hogy zokog, még nem tudtam, hogy mi történt de már én is sírtam. Mikor nagy nehezen sikerült elmondania, hogy miért sír még jobban átéreztem a fájdalmát.

3. Inkább öröm könnyek voltak, amikor megszületett a kislányunk. Amikor az ápolónő odaadta a kezébe, akkor sírta el magát. Persze én is.


Minden ember sír, és emiatt nem szabad lenézni senkit. Persze ha nem komolytalan dolgok miatt sír.

2015. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!