Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért csináljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért csináljátok ezt? :D

Figyelt kérdés

Megismertem egy 27 éves férfit, nagyon kedves, figyelmes volt velem. Folyamatosan udvarolt, randira hívott. Eleinte hárítottam, aztán megkedveltem. Mikor igent mondtam a randira, ő visszamondta, mert még nincs túl az előző kapcsolatán. De még mindig felhozza a randi témát... (jövöbeli kifejezésekkel)


Akkor várjak rá? vagy hagyjam az egészet? Van ennek így értelme?

22N


2015. jún. 9. 17:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Oh ezt már velem is eljátszották párszor. 2 lehetöség van:

- csak arra volt kiváncsi hogy bejöne neked annyira hogy talizz vele. Miután belementél ádioszámigo!

- van neki más is (ahogy már elöttem irták) és te csak tartalék vagy. Nem koppint le teljesen mert jo az ha van taralék.


21L

2015. jún. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne próbálad a szándékait kitalálni úgy, hogy még csak nem is találkoztatok!


Ne várj rá, mert még csak nem is találkoztatok.


LOGIKUS NEM?

2015. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Megismertem. nekem a megismerés az személyes megismerést jelent...hogy lehet valakit nem személyesen megismerni? sehogy.
2015. júl. 8. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!