Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csalódások megváltoztathatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csalódások megváltoztathatnak ennyire?

Figyelt kérdés

2 kapcsolatom volt eddig, elképesztő milyen nőket fogtam ki, inkább nem részletezem. Meg volt egy lány, akivel 1 hónapja ismerkedtem már, azt hittem talán alakul valami aztán egyik napról másikra minden szó nélkül felszívódott, telószám tiltás is... De őt nem is számítom kapcsolatnak csak rossz tapasztalat


Na lényeg, most minden tökéletes, végre úgy érzem találtam egy normális nőt, de én is mindig normális voltam, kedves mégis sz*rba se néztek, egyik pont szülinapján akart szakítani és adjam az ajándékját másnak... Persze akkor még találkoztunk, megdugtam elvitte az ajandekjat aztmondta szeret, aztán ott volt vége örökre.


Hiába más ember, olyan szintű gyűlölet van bennem, úgy levezetném más ártatlan emberen, nem érdekel épp mennyire szeret vagy szeretem őt. Velem is g*cik voltak én miért ne legyek, miért ne csaljam meg, miért ne dobjam ki szülinapján, miért ne g*cizzek vele.

Én se érdemeltem meg ezt soha amit a nőktől kaptam...


Hatalmas lelkierő kell hozzá, de igazából már leszarom, azt csinálok amit akarok, ami fogalmam sincs mi lesz, de lehet ezentúl én is kifogok baszni mindenkivel, lehet épp életem szeremét veszítem el, de ki nem szarja már le...


2015. jún. 10. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnos igen negatív írányba! mert utána már nem nagyon tudsz ismerkedni félsz a vissza útasítástól meg hogy milyen lessz az új párkapcsolatom
2015. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az ha találsz egy normális nőt akivel boldog vagy, sokkal jobban el fogja feledtetni a sérelmeid mint az, ha megbántasz egy olyat aki nem is tehet róla. Ezzel te se leszel különb mint az előző barátnőid.
2015. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megertem.

21N

2015. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!