Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy könnyebben viseljem a magányt? 21N

Figyelt kérdés

Október óta vagyok szingli, azóta nem találkoztam olyan sráccal, akivel kölcsönösen jól alakult volna. Akik udvarolgatnak, azok kissé butuskák, nem kötik le a figyelmem, pontosabban hidegen hagynak, akikkel jól érzem magam, azok iránt érzelmileg nem tudok kötődni. Nem tudom miért van ez.

Most van egy srác, vele találkozgatunk, csókolózgatunk, néha van orálszex, de semmi több. Jól érzem magam vele, de mikor nem találkozunk nagyon magamba tudok zuhanni. Olyankor nem is konkrétan ő hiányzik, hanem az nyomaszt, hogy egyedül vagyok. Mivel egyedül is élek és néha kénytelen vagyok otthon lenni egymagam, mikor pl takarítani kéne vagy csak kicsit pihenni, olvasni. De egyszerűen olyan rosszul érzem magam, hogy képtelen vagyok bármire is, szivem szerint meg se mozdulnék mert olyan rosszul érzem magam lelkileg, hogy élni sincs kedvem.

A barátaim nem is tudják, hogy ez a helyzet, mert társaságban sosincs semmi bajom, csak ha egyedül maradok. Meg nem is szívesen mondanám ezt el, mert szerintem hülyének néznének.

Mit tegyek ez ellen?

21N


2015. jún. 11. 18:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt a srácot kellene sűríteni, vagy megduplázni. (Esetleg megháromszorozni...)
2015. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, mármint hogy nem köt le senki. Egy valaki van aki eléri az ingerküszöböm, ő nemcsak eléri, de miatta érdemes lenne bármit megtenni. Szerintem ez az ami neked is hiányzik. Egy igazi, aki teljesen felkavar.


Én úgy élem meg, hogy a többi ember őhozzá képest csak "bábu", nem fog meg senki úgy, mint ő. Amikor ő megjelenik, akkor valami leírhatatlan dolog történik belül. Nem tudnám elmagyarázni. Pedig nem vagyok romantikus alkat, de elképesztő hogy mit vált ki belőlem az illető lány. És hozzáteszem, hogy én férfiként látom így.


Ez lehet az alapprobléma, a többi emberrel semmi öröm, semmi igazi nem történik meg.

2015. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő vagy, menj dokihoz! Ez nem normális!
2015. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!