Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit szólnátok, ha a nagy melegben a barátnőtök meztelenül szeretne lenni a lakásban? Ez taszító vagy vonzó?

Figyelt kérdés

Nagyon melegem volt, és levettem a ruháimat (nem szexuális célból, csak majdnem megsültem) és a barátomnak nem tetszett, hogy egy ideig így szeretnék lenni. Egyébként elvileg szereti a testemet, de azt mondta ez így taszító dolog egy nőtől.. Mármint szex közben lát így szívesen (egyébként sokszor akkor sem vetkőztet le teljesen, ha van ennek jelentősége) és ez így elrontja neki a dolgot.

Meglepődtem, meg rosszul is esett, mert nekem abból az jön le, hogy annyira mégsem tetszik neki amit lát, és ennyitől unalmassá válna (ezeket tagadta, egyszerűen szerinte ez nem vonzó, hogy csak úgy "feltárom magam")

Szóval elég érthetetlen ez nekem.


Ti mit gondolnátok hasonló helyzetben? A pasik másképp működnek mint a nők ilyen szempontból?


20 évesek vagyunk, 3 éve együtt, a szex rendben van amúgy köztünk, bár szokta hiányolni a "szexiskedést" a részemről.



2015. jún. 11. 21:48
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
75%
Tőlem flangálhatnál meztelenül, de hogy óránként meg lennél prücskölve, az is biztos.
2015. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
85%

Családon belül bárki lehet bármikor ruha nélkül, ez így normális. Észre sem vesszük egymást. Az lenne furcsa, ha a gyerekek, vagy a szülők takargatnák magukat egymás előtt. Esetleg betegségre, vagy bőrkiütésre gondolnék. A meztelen test látványa elég távol van a szexualitástól.

Egy tartós kapcsolatban élő pár normálisan bármikor, akár egész nap lehet egymás előtt ruha nélkül. Ruhát azért vesz fel az ember, hogy ne fázzon meg, ha hideg van. Szeretkezni ruhában is lehet, csak vágy kell hozzá.

2015. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire láthatnak be mások esetleg? Az nem lehet benne, hogy ettől tart?

Én ha teljesen meztelenre nem is, de otthon hőségben minimál mennyiségű ruhában vagyok.

2015. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a barátnőm meztelenül sétálna a lakásba, engem maximum azért zavarna, mert egész nap álló farokkal kellene mászkálnom... Egyébként örülnék neki! :D
2015. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
21%

Nem kulturális az hogy meztelenül vagy, beláthatnak a szomszédok is. Nem gondolom hogy a barátod azt akarná hogy a szomszéd az ablakból téged bámuljon este.

Azért egy francia bugyit és egy pamut polot vagy ujjatlant eltudsz viselni magadon, még a melegben is.

2015. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
nem lát be senki, nem ezért zavarja.
2015. jún. 11. 23:07
 27/34 anonim ***** válasza:
35%
Nem hinném hogy konzervatív lennék,de megértem a barátodat,nem hogy vonzónak nem tart így,inkább közönségesnek lát.Ha nagyon meleg van,akkor is van rajtam egy franciabugyi például,meg egy nagyon vékony spagettipántos top,barátomon egy boxeralsó,és így flangálunk a lakásban.Ez sokkal izgatóbb.Bár itt nem szexuális dolgokról van szó,de nekem is elegem lenne abból ha mindig meztelenül látnám.Öntudatlanul is azt gondolja az ember,hogy nincs semmi titokzatosság.A férfiak főleg.Nálatok meg végképp,mert hiányolja a szexis dolgokat.Ezt pedig úgy látszik nem a meztelen testeddel fogod elérni.
2015. jún. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

utolsó, alkalmi esetről lett volna szó, de köszönöm a válaszod :)

furcsa ez nekem, de próbálom megérteni

2015. jún. 11. 23:27
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki. Csak nem tudom rávenni a feleségem. Igaz Ő már 20 éve elmúlt 20.

De a barátodat nem értem. Annak ellenére, hogy nem vagyok kiéhezett.

2015. jún. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
51%

Most tuti le leszek szavazva, de én se örülnék ha így mászkálna otthon a párom. Szeretem imádom de legalább egy boxert vegyen fel. Szex nagyon jó és gyakori. De valamiért nekem ez a mesztelenkedés csak úgy furcsa lenne. És szerintem nem is annyira kényelmes. Pl főzéskor ha kiköp a serpenyő mehet nagyon rossz helyre (párom mindíg bejön bejön a konyhába mikor főzök). Vagy leülni valahova...

Melegbe én is csak bugyit meg pólót hordok otthon vagy erobic gatya biki felsőt de mesztelenül azért nem mászkálnék.

2015. jún. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!