Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit szólnátok, ha a nagy melegben a barátnőtök meztelenül szeretne lenni a lakásban? Ez taszító vagy vonzó?

Figyelt kérdés

Nagyon melegem volt, és levettem a ruháimat (nem szexuális célból, csak majdnem megsültem) és a barátomnak nem tetszett, hogy egy ideig így szeretnék lenni. Egyébként elvileg szereti a testemet, de azt mondta ez így taszító dolog egy nőtől.. Mármint szex közben lát így szívesen (egyébként sokszor akkor sem vetkőztet le teljesen, ha van ennek jelentősége) és ez így elrontja neki a dolgot.

Meglepődtem, meg rosszul is esett, mert nekem abból az jön le, hogy annyira mégsem tetszik neki amit lát, és ennyitől unalmassá válna (ezeket tagadta, egyszerűen szerinte ez nem vonzó, hogy csak úgy "feltárom magam")

Szóval elég érthetetlen ez nekem.


Ti mit gondolnátok hasonló helyzetben? A pasik másképp működnek mint a nők ilyen szempontból?


20 évesek vagyunk, 3 éve együtt, a szex rendben van amúgy köztünk, bár szokta hiányolni a "szexiskedést" a részemről.



2015. jún. 11. 21:48
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

9es, a 3as válaszoloó 100%ban offolt, az én kérdésem alá írta ki az ide nem tartozó kérdését :D

nem tudom mit vársz :D


(kiéhezett agy pedig realitás itt a gyiken, sok a kanos pasi, na :D)

2015. jún. 11. 22:02
 12/34 A kérdező kommentje:
12es, a lehető legmesszebb áll a tuskótól, akkor már inkább én vagyok az :D
2015. jún. 11. 22:03
 13/34 anonim ***** válasza:
65%
Tetszik vagy nem, 3 év után már nem nagyon tudsz újat mutatni neki:D amúgy meg a nők kb mindent azért tesznek, hogy felkeltsék a pasik figyelmét, az is mekkora kamu duma, hogy azért vesznek fel csöcskidobós toppokat meg miniruhát amiben kb kinn a pi csájuk hogy saját maguknak tetszenek. Ahaa persze, véletlen sem a pasiknak akik kb úgy bámulják h kiesik a szemük, és még a csaj van megsértődve ha ezek után beszólogatást meg füttyögést kap:D női logika sucks.
2015. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
67%
Hát szerintem nem jönne be ha teljesen mezítelen, tanga legyen rajta azért, de nekem még nem volt ilyenbe részem, de szerintem nem is lesz, kicsit fura, hogy a barátod ezt mondta, kettesben ha tudva levő, hogy nem jönnek emberkék hozzátok, akkor normális szerintem ha ruhátlanul voltál.
2015. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
nem minden nő hord csöcskidobós felsőt, meg pi.csaruhát...aki ilyenekben van folyton, annak valóban lehet, hogy ez a célja. mindenesetre meglehetősen buta ember lehetsz, ha továbbra is fenntartod a véleményed, hogy minden heteró nő minden cselekedete mögött figyelemfelkeltés áll.. :/ na az ilyen embereket sajnálom egy pöppet
2015. jún. 11. 22:06
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

őőő ez fura

már csak azért is, mert a meztelenség nem csak a szexualitásról szól, hanem az intimitásról is- ami kettő különböző dolog


gondoljatok csak bele, úgy is lehet valaki meztelen, hogy nem kelt erotikus vágyakat, egyszerűen csak a természetes állapotában van... egyébként ezzel nincsen semmi baj, én is szoktam meztelenül aludni itthon, és nem kell ahhoz nyálcsorgató apsi, egyszerűen csak melegem van, és jól érzem magam a testemben

2015. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
35%
Ha nincs igazam akkor miért zavar, hogy a pasidnak nem tetszett h meztelenkedtél? :) Érdekes, észre sem veszed de saját magadnak mondasz ellent.
2015. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
A 9-es vàlaszodat miért nekem, 8-nak cimezted? Nem is arról szól, amit én irtam!
2015. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%
csak trollkodik itt nem veszitek észre?
2015. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

18as, nem neked címeztem, csak egy korábbi komment törölve lett, így fentebb ugrottak eggyel a számok :)


17es, gondolkozz :D attól még, hogy nem miatta cselekszem valamit, ha negatív dolgot tapasztalok olyantól akit szeretek, az természetesen érdekel :)

2015. jún. 11. 22:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!