Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit szólnátok, ha a nagy melegben a barátnőtök meztelenül szeretne lenni a lakásban? Ez taszító vagy vonzó?

Figyelt kérdés

Nagyon melegem volt, és levettem a ruháimat (nem szexuális célból, csak majdnem megsültem) és a barátomnak nem tetszett, hogy egy ideig így szeretnék lenni. Egyébként elvileg szereti a testemet, de azt mondta ez így taszító dolog egy nőtől.. Mármint szex közben lát így szívesen (egyébként sokszor akkor sem vetkőztet le teljesen, ha van ennek jelentősége) és ez így elrontja neki a dolgot.

Meglepődtem, meg rosszul is esett, mert nekem abból az jön le, hogy annyira mégsem tetszik neki amit lát, és ennyitől unalmassá válna (ezeket tagadta, egyszerűen szerinte ez nem vonzó, hogy csak úgy "feltárom magam")

Szóval elég érthetetlen ez nekem.


Ti mit gondolnátok hasonló helyzetben? A pasik másképp működnek mint a nők ilyen szempontból?


20 évesek vagyunk, 3 éve együtt, a szex rendben van amúgy köztünk, bár szokta hiányolni a "szexiskedést" a részemről.



2015. jún. 11. 21:48
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
44%

idegesito azert mikor a nok igy 1 darab szavon akadnak ki teljesen, es aztan orakig kell magyarazni hogy ez nem is meg nem ugy volt, es ne gondoljon moge azt ami nincs ott..


valoszinuleg ha 3eve veled van es jo a sex, akkor nem tasztito a tested neki. de o meg van szokva hogy sex kozben latja csak ruha nelkul, es ez igy jo. ha sokat latna maskepp akkor mar unalmas lehet, meg az sem jo mikor az ember felig felizgult allapotban van, hogy na jo lenne sex dehat most volt es akkor megint legyen mert nincs rajtad ruha vagy ne is stb.

enis hasonloan velekednek, marcsak azert is mert egy egeszseges ferfinak vannak feladatai az eletben, es otthon is. megvan az ideje a sexnek, megvan a meztelensegnek, a munkanak, pihenesnek. egy meztelen no akaratlanul is elvonja a figyelmet a tobbi dologrol, es ha nincs sex akkor meg mi ertelme elvonnia?

de biztos vannak olyan pasik is akiknek bejon.

2015. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
71%

A meztelenségnek semmi köze nincs a szexhez. Zuhanyozáskor az ember tisztálkodik, nem gondol többet a szexre, mint egyébként ruhában felöltözve. Szeretkezni ruhában is lehet. Aludni kényelmesebb és egészségesebb ruha nélkül.

Alapvetően azért öltözünk ruhákba, hogy ne fázzunk meg és nem azért, hogy bizonyos testtájainkat eltakarjuk.

A szemérmességet az emberi társadalom hozta létre és nem a természettől való eredendően.

2015. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
6%

Az írásod alapján én is azt érzem inkább ki a barátod megnyilvánulásából,hogy erkölcsileg nem tartja helyénvalónak a meztelenkedést.Mondjuk épp a szomszédok miatt.Igaz erre azt írtad,hogy nem azért.

Ezt pedig meg tudnám érteni mert én is hasonlóan gondolnám abban a helyzetben.

Más okot én erre nem igen tudok.

F40+

2015. jún. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
17%

32-es ez nem igaz.

afriakaban eleg meleg van, ismersz 1 torzset aki teljesen meztelen lenne? nem veletlenul. egyes kutatasok szerint pont azert kezdtek el oltozkodni az elso emberek mivel nem akartak allandoan sexelni. az ember azon ritka allatfajok koze tartozik, akinek nem csak az ev egy bizonyos szakan van szexualis aktivitasa hanem egesz evben.

kepzeld el ahogy a szomszed bomba csaj lehajol elotted, nem kivannad meg? es attol hogy ugy nezel ra o is megkivanna. olyanok lennenk mint a patkanyok rokon rokonnal midenki mindenkivel.


zuhanyzaskor meg alvaskor persze mas a helyzet. de ezek csak bizonyos periodusok, itt most arrol beszelunk ha egesz nap folyaman meztelenul jarkalna valaki.

2015. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!