Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem? Van okom félni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Van okom félni?

Figyelt kérdés

Múlthéten a városban voltam a barátnőmmel, kicsit kihívóbban voltam felöltözve (estefelé volt és utána bulizni mentünk), és megálltunk egy tésztázónál kajálni. Viszont csöpögött az eső, a helynek meg csak a szabad ég alatt volt kiülős helye, így kicsit tehetetlenül álltunk a tésztánkkal, amikor a hely mellett lévő gyrososból egy török-gyanús (félig az is, később kiderült), de egyébként tök helyes pasi szólt, hogy nyugodtan üljünk hozzájuk. (Annak a helynek volt fedett része) oké, megköszöntük, leültünk, ettünk, stb. Viszont végig láttam hogy a pasi bámul, mosolyog, már zavarbaejtően. Amikor befejeztük, odamentem megköszönni, mire azt mondta, hogy végig figyelt, és pont ilyen csinos lányra lenne szükségük ide, ún. 'Vendégcsalogatónak', és kérdezte hogy benne lennék-e. Nem volt ellene kifogásom, szóval megadtam neki a számom, azt mondta, majd hív. Na, ma hívott, hogy szeretne velem beszélgetni, és tudnánk-e találkozni, mondjuk holnap. Mondtam, oké, ráérek, mikor és hol? Erre mondott egy esti időpontot, egy nagyon drága étteremben. Ellenekztem, mert szerintem ez kicsit túlzás (tényleg az egyik legpuccosabb kb. a városban), de azt mondta, ne aggódjak, ő áll mindent, adjuk meg a módját (??). És mondta, hogy csinos legyek..

Kicsit zavarbaejtett...jól néz ki, és kedves, de van az a szint ami már túl közvetlen... Nem is zavarba ejtett, hanem megijesztett inkább...

Szerintetek mit akarhat? Így megbeszélni az új 'állásomat"?

20L


2015. jún. 12. 23:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Figyelj,Gyros büfébe nem kell vendégcsalogató,nagyon rossz duma.

Miért nem mondta azt,randira hív?

Nekem az sem áll össze,miért egyből valami drága étterembe visz?

Le akar venni a lábadról?

Minek?

Meg akar dugni?

Szinte biztos,vagy rosszabb...

Nem azzal van gond,hogy arab,vannak normális arabok itt is,meg máshol is a világon.

Munka? Hagyjuk,be ne vedd.

Egy normális pasi elhívott volna egy kávéra mondjuk,nem egy méreg drága étterembe.

Miért jó neki,hogy olyan érzést támaszt benned,hogy tartozol neki bármivel is.

Egyből le akar venni a lábadról,ez nekem hátsó szándékot jelez. Azt írtad egy helyes pasi,pénze van,feltételezem nincs gondja a csajozással.

Én azt mondom,nagyon vigyázz vele!

A legjobb lenne,ha inkább lemondanád a talit,bár te tudod,a te életed.

2015. jún. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Amit még hozzátennék,de természetesen nem biztos,hogy erről van szó.

Jóképű pénzes pasi 20+ centis farokkal,elhalmoz ajándékokkal ,a lány durva szerelmes lesz,fokozatosan rávesz erre,arra...aztán azt veszed észre,lassan az ősi szakmád űzöd(a butuska lányokat,így kezdik behálózni),vagy ha nem,soha nem szabadulsz meg tőle az életben.

El ne hidd,hogy merő jó szándékból akar elvinni Budapest egyik legdrágább éttermébe...

Amit leírtam elég vészjósló,egyáltalán nem biztos,hogy igazam van.

Ami biztos,meg akar dugni,ez tuti.

A döntés rajtad áll.

11-es voltam.

2015. jún. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ma reggel felhívott, hogy ugye még áll a ma este, és hogy ha még mindig úgy érzem, hogy sok a drága étterem, akkor lemondja a foglalást, és találkozzunk privátabb környezetben. Itt megemlítette a lakását. Mondtam neki, hogy inkább maradjunk az étteremnél, hiszen már foglalt, meg minden...persze jól irányzott kamu volt az egész részemről...

Elmegyek, lesz ami lesz, szerintem tudok magamra vigyázni, most egy nyilvános étteremben csak nem eshet bajom. A lakására meg nem szándékozok menni...

2015. jún. 13. 09:53
 14/16 anonim ***** válasza:
off: Istenem, add, ha a lányom megnő, ne legyen ennyire ... hmmm... hogy is mondjam...? butuska!
2015. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 És még kedves voltál...
2015. jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem lett semmi bajom, sőt... :D
2015. jún. 14. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!