Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoval azok az atlagos fiuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoval azok az atlagos fiuk, akik atlagos lanyokat keresnek, (ugyan ez forditva), kb. Ilyen kinezetu emberekre gondolnak ilyenkor?

Figyelt kérdés

Atlagos pasik, kepekkel illusztralva:

[link]


[link]


[link]


Atlagos lanyok:


[link]


[link]


[link]


2015. jún. 13. 18:30
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Mármint ha nem képzeled mögé a mozisztár életet, csak egy fotót a virágmintás függönye előtt, simán átlag alatti. A kinézeten pedig (nálam) nem javítanak a milliók.
2015. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Gerard Butlernek férfias arca van, ami nem szép, de attól még vonzó.

Ahogy Ron Pearlman vagy Al Pacino vagy éppen Vincent Cassel. Egyikük sem egy szépség, mégis nők milliói rajonganak értük, mert van kisugárzásuk és sármjuk.

2015. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Ezzel tisztában vagyok, de nekem egyik sem tetszik.
2015. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
71% os, most vagy az van, hogy te menthetetlenul idiota vagy, vagy az, hogy jatszod az agyad.
2015. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
36%

A sarmrol meg kisugarzasrol meg annyit, hogy azok nem letezo emberek, amiket ezek a fazonok jatszanak. Bar ezt hiaba mondom a lathatoan 3eves szinten letapadt noknek

Epp az a lenyeg, hogy ti olyan mintakat gondoltok atlagosnak /ahogy nezem nehany mumajar csaj egyenesen atlag alattinak/ ami kibqszott fikció. Kitalalt dolog tudjatok...a valosagban nagyon nem leteznek szuperhosok.

2015. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Én átlagos külső alatt sokkal bővebb kategóriát értek. A képeken szereplők szépek/jóképűek.
2015. jún. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Aha ertem ertem akkor megiscsak errol van szo: 'menthetelenul idiota vagy'

Mondhattam volna, hogy okitsad a kiscsajokat, meg mutass ra, hogy nezzenek mar ra a faterjukra, vajon o a vivateve aktualis sztarjara hasonlit e, vagy a valosagos eletben ilyenek az atlagferfiak.

De te valami meghulyult kocka vagy ahogy nezem, had ne kelljen az esztetikai minosegekrol, meg 'atlag'filozofiai olvasatarol vitatkozni.

Mindenesetre kicsit sem meglepo, hogy a fiatal fiuk itt 'sirnak' a mai nokon. Komolyan...

Na csaosztok

2015. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
mekkora ri.bnanc itt valaki. Egy azaz EGY darab képről te megitélsz másokat, hogy átlagos vagy alatti, vagy feletti??? A felületesség csimborasszója...
2015. jún. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az átlagos, ez olyan kérdés, amit mindenki másképp gondol. Ha valami megfog egy emberben, legyen az külsőség vagy belső érték, akkor szimpatikus lesz számodra, teljesen mindegy hogy hogy néz ki. Ha elfogultság nélkül nézem a páromat, akkor külsőre az én értékeim szerint átlagon aluli, mégis mindennél jobban szeretem. És szerintem nagyon sokan vannak még így ezzel. 21/L
2015. jún. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Egyébként a második és harmadik srácból is lehetne kifejezetten átlag felettit csinálni.

A másodiknak nagyon rosszul áll az a szemüveg, a harmadiknak meg brutál a haja. Simán mehetne valami olaszos kinézet felé, kicsit hosszabb hajjal. A második helyében meg egészen hosszúra növeszteném,a keretet lecserélném, valami vékony keretre, nagy üveggel és persze egy normálisabb öltözködési stílus...

szóval nem menthetetlenek, sőt

2015. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!