Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoval azok az atlagos fiuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoval azok az atlagos fiuk, akik atlagos lanyokat keresnek, (ugyan ez forditva), kb. Ilyen kinezetu emberekre gondolnak ilyenkor?

Figyelt kérdés

Atlagos pasik, kepekkel illusztralva:

[link]


[link]


[link]


Atlagos lanyok:


[link]


[link]


[link]


2015. jún. 13. 18:30
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenek. Ezért nem értem, miért vagyok hülye.


Komolyan az a gáz, hogy nem tetszik Gerard Butler, csak mert egy csomó nőnek tetszik? Egy csomó más pasi viszont tetszik, akik más nőknek nem jönnek be. Ez az ízlés definíciója.


Szerintem nincs olyan, hogy átlagos, mert lehet, hogy valakit én jóképűnek mondok, valaki más meg átlagosnak.


Nekem a képen szereplő fiúk nem tetszenek. Normálisan néznek ki, ha úgy gondolok rájuk, hogy haverok. De vonzónak egyiket sem találom.

2015. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

érzelmi, és egyéb intelligencia 1es.


Nem az volt a kérdés, hogy nedvesedsz e igazolványképekre, hanem az, hogy átlagosak-szépek-rondák e az arcok. Tudod, jessica alba arcképétől nem lesz erekcióm,, de ettől még a szememmel látom, és az agyammal felfogom, hogy egy széparcú nő.


Meg az is világos hogy te meg tökhülye vagy. Tuti valami 40es anyuka vagy, aki itt fontoskodik, igazam van?

2015. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Rájöttem, hogy számomra mi a különbség a három közt.


Akármelyik nemre igaz ez (biszex vagyok, úgyhogy a nőket is tudom "szex szemmel" nézni):


1. Ha szép/jóképű: tetszik. Ha emellett van párja: de kár.


2. Ha átlagos: nekem nem jön be, de látom, hogy másoknak miért tetszik, és nem lepődöm meg, ha van (szép/jóképű) párja.


3. Ha csúnya: nem tetszik, és nem értem, hogy tetszhet másoknak, hogy lehet párja, főleg ha az szebb/jóképűbb nála.

2015. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!