Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt hogyan tudnánk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt hogyan tudnánk megbeszélni úgy, hogy ne legyen sértődés? 20/L

Figyelt kérdés
elegem van már abból, hogy a barátom kb nem foglalkozik az érzéseimmel... legutóbb megkértem hogy kísérjen el a legfontosabb vizsgámra, de nem, mert ő tanul.. máskor elmeséltem neki, hogy az egyik legjobb gyerekkori barátnőm elköltözik külföldre. felhívtam a barátomat, hogy elmeséljem, nagyon magam alatt voltam, erre annyit mondott: majd holnap elmeséled, most a haverjaimmal vagyok
2015. jún. 15. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyenesen és nyíltan add tudtára. A férfiak egyszerű lények, ha bonyolultan akarod megfogalmazni, vagy úgy hogy ne legyen sértődés, akkor soha nem fogják megérteni, hogy te mit is akarsz valójában mondani.


Mondd meg neki őszintén, röviden és egyszerűen, hogy mi a problémád, lehet, hogy rosszul fog neki esni, de ez az ő hibája lesz, mert nem foglalkozik veled. Mert ha foglalkozna, akkor mindez nem lenne.

2015. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelj attol h epp nem er ra torodik az erzeseiddel...neko is van elete neki is kell tanulnia..a masik meg h ja ha epp egy tervezett programon van a haverjaival nem veled fog telefonalni.maskor veled van maskor meg a haverjaival..majd aklor meseld ha veled lesz.nem is ertem miert epp aklor jott rad ennek a kibeszelese milor veluk van.ne legy onzo

19L

2015. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-eske, te is elég egyszerű vagy...
2015. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pfff ez milyen levont következtetés már, hogy a férfiak egyszerűek? akkor ennyi erővel a nők meg olyan bonyolultak, hogy senki sem érti meg őket :D nem egyszerűek a férfiak sem, csak meg kell mondani nekik, hogy mi a bajod, nem utalgatni meg célozgatni kell, hanem felnőtt módjára elé állni és megmondani mi a bajod. ha megmondtad neki és továbbra is leszarja, akkor szakítasz vele, ha pedig megérti és változtat akkor csudimudi jó minden. azért az élet nem olyan bonyolult...
2015. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, a férfiak egyszerűek, a nők bonyolultak.


Aki nem hiszi, lehet utána olvasni, pl. Alan és Barbara Pease: Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő? című könyvében.

2015. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!