Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kövérez le egy fiú egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kövérez le egy fiú egy lányt, ha tetszik neki?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy bejön neki a lány, de akkor miért mondja rá, hogy kövér? Vagy hogy kedvelheti a csajt, ha közben meg ilyet mond?
2015. jún. 15. 11:47
 1/9 Estienne ***** válasza:
Kedvelni lehet valakit kövéren is. Lehet testileg be is jön neki (van ilyen is) de akkor meg a "kövér" kifejezést tartom erősnek...
2015. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jo, nem szo szerint kovernek nevezte, hanem erosen utalt ra.
2015. jún. 15. 12:03
 3/9 anonim ***** válasza:
mint az oviban, meghúzza a haját annak a lánynak aki tetszik neki...
2015. jún. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A felhasználó ***** válasza:
100%
Attól hogy a lány sértésnek veszi az igazságot, még kedvelheti a srác.
2015. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Estienne ***** válasza:
Nah igen, ez a kedvellek de lefogyhatnál dolog elég kézenfekvő, de nehéz belelátni így a fejébe és lehet te is teljesen félreérted az egészet.
2015. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán mert igaz, a srác meg őszinte? Esetleg a lány folyton ezt mondogatja magáról, hogy "jaj, de kövér vagyok", a srácnak meg már elege van, és odavágja neki?
2015. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet pont azért, mert kövéren tetszik neki. :) Én elég telt vagyok - kövér, ha úgy tetszik. Nagyon sokszor bántódtam meg azon, hogy párom szóvá tette. Végül átrágtuk a dolgot, ő nem gondolta, hogy vérig sértődök rajta, ha egyszer tudom, hogy így tetszem neki. Azóta mindig hozzáteszi, ha pl. megjegyzést tesz a nagy pocakomra, hogy igen, tudja, hogy én utálom, de ő meg szereti. :)

Szóval az, hogy nőként sértő, nem jelenti azt, hogy az adott srác úgy is gondolja.

2015. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert ovis színvonalon udvarol. Kivétel ha nem bántó szándékkal és érezhetően évelődve, viccelődve mondja valaki, bár azt SEM testalkattal szokás, arra sokan érzékenyek. Ha a lány intelligens és veszi a lapot, én is szoktam cukkolni, és nem azért, mert ez kötözködés lenne, hanem mert elég értelmes ahhoz, hogy frappánsan visszaoltson.


De tényleg, akkor sem testalkattal/túlsúllyal, az még viccelődve is bunkó kategória.

2015. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kövérség egy tény, nem ítélet.
2015. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!